Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya

E-posta Gönder

0212 963 0937

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
 • Kapasite 100-200

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

2002 yılından bugüne zengin filosuyla hizmet veren, sektörde lider konumundaki Mavi Marmara, 42 metrelik yeni gemisinde düzenlediği davetlerle en özel anlarınıza şahitlik ediyor. Kaptan-ı Derya isimli gemi, kına davetlerinizi tercihinize göre açık veya kapalı davet alanlarında ağırlıyor. Göz kamaştırıcı Boğaz manzarasına karşı uzun yıllar anımsanacak keyifli bir kutlama vadediyor.
Davet Alanları Kına gecenizi isterseniz açık davet alanımız olan teras kısmında denize karşı düzenliyor isterseniz ferah bir atmosfere sahip kapalı salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Davet alanlarımızda 100 ila 200 konuk ağırlayabiliyoruz. Kolonsuz özellikteki salonumuz, konuklarınızla birlikte doyasıya eğlenmeniz için sizlere oldukça geniş bir alan sunuyor. Geniş camları sayesinde eğlenirken İstanbul manzarasını seyretme imkanı sağlıyor.
Dekorasyon Kına geceleri için davet alanlarımızda zarif bir dekorasyonu tercih ediyoruz. Yuvarlak masaları şık sandalyeler ile çevreleyerek bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Sandalye giydirmesinde kullandığımız tüllerde ve masalara serdiğimiz örtülerde pembe ve mor tonlarını tercih ediyoruz. Masa üstü dizaynını altın renginde gösterişli şamdanlar, deniz yıldızı gibi küçük ve hoş süsler kullanarak tamamlıyoruz.
Hizmetler Aksesuar temini, DJ ile davetinize özel repertuvar oluşturma gibi hizmetler sunarak İstanbul tekne kına gecesi sektöründe ön plana çıkıyoruz. Çözüm ortaklarımızla birlikte, kına tepsisinden kaftana kadar, kusursuz bir kına gecesi için gereken her detayı incelikle hazır hale getiriyoruz. Deneyimli ekibimizle gerçekleştirdiğimiz kına merasimi ve çeşitli dans gösterileriyle eğlencenizi ikiye katlıyoruz.
Filomuzun yeni gözdesi olan Kaptan-ı Derya gemimizde, kına gecelerini açık ve kapalı davet alanlarında ağırlıyor, gerekli tüm süslemeleri ve aksesuarları sizin için özenle hazırlıyoruz. Boğaz’ın huzur dolu atmosferi eşliğinde eksiksiz bir kına gecesi düzenlemek istiyorsanız, sayfadaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, teknede kına gecesi fiyatlarını öğrenmek için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Erkut Cüceloğlu

 • Telefon: 0212 963 0937
 • Adres: Bebek/ İstanbul

Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya Sıkça Sorulan Sorular

 • Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.

 • Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!