Boğaz’da Düğünün Keyfine Joy Tekne Organizasyon ile Varın!

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:44 dakika

28.07.2020

İstanbullu çiftlerin ayrıcalıklı alternatiflerinden biri tekne düğünü! Bu ayrıcalığı en şık şekliyle yaşamak için Joy Tekne Organizasyon’u incelemenizi öneriyoruz! Onlar için bu işin ehli diyebiliriz. Detaylar yazıda…

Joy Tekne Organizasyon

Joy Tekne Organizasyon’un Öne Çıkan Özellikleri

  • Birçok yat ve tekne alternatifi,

  • Farklı düğün paketleri,

  • Alkollü menü seçeneği,

  • Gelin-damat hazırlık odası,

  • Esnek kurallar,

  • Profesyonel organizasyon ekibi.

Joy Tekne Organizasyon

Her Bütçeye ve Kapasiteye Uygun Tekne Seçenekleri

Joy Tekne Organizasyon; 18 yıldır sektörde hizmet veriyor. Davetli sayınız ve bütçeniz ne kadar olursa olsun kendinize uygun tekne bulabileceğiniz bir firmadan bahsediyoruz. Çok sayıda tekneleri var ve bu teknelerin kapasiteleri kış aylarında 400, yaz döneminde ise 600 kişiye kadar çıkabiliyor.

Teknelerin açık alanı da kapalı salonu da tamamen çifte ait oluyor. Yani Boğaz’da tur atan tekneye sadece tek bir çiftin davetlileri binebiliyor. Bu sayede hiçbir karışıklık olmuyor.

Yaz ve bahar aylarında çoğunlukla teknenin açık alanında organizasyonlar düzenleniyor. Ancak yağmur veya rüzgar gibi kötü hava koşullarında, organizasyonu hemen kapalı alana taşıyabiliyorlar. Zaten iki alanın süslemeleri ve masaları hazır halde bekliyor.

Teknelerin dans pistleri de oldukça geniş, hem de pek çok düğün mekanına parmak ısırtacak kalitede!

Joy Tekne Organizasyon

Ünlü Markaların da Tercihi Joy Tekne!

Joy Tekne Organizasyon’un müşteri portföyünde birçok kurumsal firma ve ünlü isim yer alıyor. Firmanın şıklığına ve hizmet kalitesine karşı koyamayan isimler şu şekilde:

Sabancı grubundan Teknosa, Carrefoursa, Enerjisa, Eroğlu Holding, Denizbank, Garanti Bankası, Fibabanka, Karya Bilişim, Gulf Sigorta, Türk Kızılay, Eczacıbaşı, Koçak Gold, Kale Seramik, Asos Pırlanta, Triodor Bilişim, Selçuk Ecza, As Ecza, Exeltis, Türk Hava Yolları Opet, Yapı Kredi Bilişim, Coca Cola, Bic, Getir, Hummel, H&M, Şeker Yatırım, Ode, Akmercan ağırladıkları kurumsal firmalardan bir kısmı.

Ünlü şarkıcılardan Gökhan Tepe de firmanın organizasyonlarında sahne almış.

Joy Tekne Organizasyon

Joy Tekne’nin Düğün Menüleri Çok Seviliyor!

Joy Tekne Organizasyon, çiftlere özel birçok menü seçeneği sunuyor: Et, vejetaryen, balık, gurme, Osmanlı ve kokteyl menü bu alternatiflerden sadece bir kısmı. Firmanın size sunduğu menülerden birini tercih edebileceğiniz gibi lezzetlerde değişiklik yapmalarını da talep edebiliyorsunuz.

Firmayla anlaştınız ve sözleşme imzaladınız diyelim. Düğününüzden 1 hafta öncesine kadar istediğiniz tarihte gidiyor, menü tadımı yapıyorsunuz. Böylelikle davetlilerinize sunacağınız lezzetleri önceden deniyorsunuz.

Düğün pastasının menü fiyatlarına dahil olduğu paketleri de bulunuyor. Ancak dilerseniz dışarıdan da pasta getirebiliyorsunuz. “Şimdi kim uğraşacak pastacı bulmakla” derseniz, firmanın anlaşmalı olduğu pastacılar size yardımcı olacaktır.

Joy Tekne Organizasyon

Joy Tekne Organizasyon Düğün Fiyatları

Firma, seçeceğiniz menü üzerinden kişi başı fiyatlandırma yapıyor. Kişi başı fiyatlar 80 TL’den başlıyor. Menü içeriğine ve seçtiğiniz tekneye göre fiyatlar değişiklik gösteriyor.

Kış düğünleri, yaz dönemindekilere oranla %30 indirimli oluyor. Bütçeniz çok yüksek değilse bu alternatifi değerlendirebilirsiniz. Hem kapalı salonda hem de büyük camlardan seyredeceğiniz Boğaz manzarası eşliğinde evlenebilirsiniz.

Joy Tekne Organizasyon ile sözleşme imzalarken, anlaştığınız rakamın sadece %30’unu ödemeniz yeterli oluyor. Geri kalan tutarı düğün günü teknede ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca kredi kartıyla ödeme seçeneklerinin de olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Joy Tekne Organizasyon

Tarih ve Doğa Kokan Düğün Fotoğrafları Çektirin!

Joy Tekne’yle çalışan çiftlerin, düğün fotoğrafları için ekstra bir mekan aramasına gerek kalmıyor. Çiftler, genelde teknede düğün fotoğrafı çektirmeyi tercih ediyor. Boğaz manzarasının fon oluşturmasının yanı sıra Kız Kulesi, Çırağan Sarayı, Rumeli Hisarı gibi birçok tarihi yer de çiftlere fotoğraflarında eşlik ediyor.

Firmanın anlaşmalı fotoğrafçısı bulunuyor. Yine de dilerseniz dışarıdan başka bir fotoğraf ekibiyle çalışabiliyorsunuz. Diğer konularda olduğu gibi fotoğrafta da katı kurallara sahip değiller.

Bu video da manzarayı özetliyor:

Düğünün Başından Sonuna Kadar Her Detayla İlgileniyorlar!

Düğün organizasyonlarının tamamı firmanın kendi ekibi tarafından yürütülüyor. Organizasyonun hazırlık aşamasından düğün bitimine kadar her detayı büyük bir özenle planlıyorlar. Düğünden önce bir düğün akışı çıkarıyorlar. Düğün günü de bu akış hiçbir aksaklık yaşanmadan uygulanıyor.

Düğününü Joy Tekne Organizasyon’da yapan çiftler, tedirginliklerini ve korkularını bir kenara bırakıyor. Çünkü yanlarında devamlı olarak onlara yardım eden profesyonel bir ekip bulunuyor.

Firmanın canlı çiçekle süsleme, drone çekimi, gelin damada özel yatla giriş, havai fişek gösterisi, hostes gibi birçok ekstra hizmeti de bulunuyor. Bu detayları yetkililerle anlaşma esnasında konuşabiliyorsunuz.

Joy Tekne Organizasyon

Joy Tekne’de Geç Saatlere Kadar Eğlence Devam Ediyor!

Joy Tekne Organizasyon, çiftlere düğünden sonra after party yapma imkanı da sunuyor. Diyelim ki düğününüz 20:00-00:00 saatleri arasında gerçekleşecek. After party ile bu saati gece 03:00’e kadar uzatabiliyorsunuz. Gecenin o saatlerinde Boğaz’ın ışıkları ve DJ’in hareketli müzikleri eşliğinde dilediğinizce eğleniyorsunuz!

Müzik organizasyonu da firma tarafından yürütülüyor. Müziğin, bir düğünün en önemli unsurlarından biri olduğunu söylüyorlar. Bu nedenle de profesyonel DJ’lerle çalışıyorlar. Ama siz başka bir müzik ekibi getirmek isterseniz, ona da müsaade ediliyor.

Joy Tekne Organizasyon

Çiftler Joy Tekne Organizasyon Hakkında Ne Diyor?

Joy Tekne Organizasyon’un sayfasında, burada düğün yapan çiftler tarafından yazılmış yüzlerce yorum var. Bunlardan birkaç tanesini fikir vermesi için sizinle paylaşmak istiyoruz:

Özge & Mustafa: "Düğünümüzü yapmadan önce videolarını izlemiştik. İzlediğimiz videolardan sonra 'Biz de düğünümüzü burada yapmalıyız' diye karar kıldık. Düğünümüz beklentilerimizin çok çok üzerindeydi ve her şey muhteşemdi. Süslemeler, teknenin güzelliği ve temizliği, yemeklerin lezzeti, DJ ve o müzikler karşısında eğlenen misafirlerimizi izlerken duyduğumuz neşe tarif edilemez. Emeğinize ve gönlünüze sağlık. Sonsuz teşekkürleri borç biliriz."

Tuğba & Caner: "Tekne organizasyonunun bu kadar mükemmel ve eğlenceli olabileceğini biz de tahmin etmiyorduk. Organizasyonda görev alan diğer arkadaşlara buradan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Kalite, hizmet, profesyonellik, samimiyet, ilgi alaka, işlerini yarım bırakmamaları, hizmeti hakkıyla yapmaları, güler yüzleri, yardımseverlikleri hepsi ama hepsi bizleri çok memnun etti. Bize yaşattığınız bu anı için çok teşekkür ediyoruz."

Joy Tekne Organizasyon

Joy Tekne Organizasyon İletişim Bilgileri

Joy Tekne Telefon: 0212 963 3745

Joy Tekne Ofis Adresi: Mecidiye Mh. Dereboyu Cd. Vatman Sk. No:13 Kat:4 Ortaköy / Beşiktaş

Nasıl Gidilir: Çiftlerin belirlemiş olduğu iskelelerden davetliler alınıyor. Gerekirse alış noktası olarak hem Avrupa hem de Anadolu Yakası belirlenebiliyor. Alış noktalarından bazıları şöyle: Anadolu Yakası; Haydarpaşa, Üsküdar, Beylerbeyi, Beykoz, Avrupa Yakası; Eminönü, Karaköy, Kabataş, Beşiktaş, Arnavutköy, Bebek, Emirgan, İstinye, Sarıyer.

Joy Tekne Organizasyon

Joy Tekne Organizasyon’un detayları hoşunuza gitti mi? Cevabınız “Evet” ise rezervasyon için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çiftler önümüzdeki dönem için firmadan gün almaya başladılar bile! Siz de bu şanslı çiftlerden biri olmak için şimdi fiyat teklifi alın!

Yorum yap