Garden Life 2

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Garden Life 2
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Garden Life 2 Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000-30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000-40.000 TL

Garden Life 2 Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Garden Life 2 Sıkça Sorulan Sorular

Garden Life 2 kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Garden Life 2 kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Garden Life 2 kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Garden Life 2 kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Garden Life 2 kına geceleri ve bekarlığa veda eğlenceleri için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Garden Life 2 Hakkında

Düğünden önceki son büyük adım olan kına gecenizi, tecrübeli ve başarılı bir ekibe emanet ederek stressiz ve bol eğlenceli bir gece yaşamaya var mısınız? İzmir Garden Life 2 ailesi olarak düğünlerdeki başarımızın aynını eksiksiz bir şekilde yansıttığımız kına gecelerinde gelinlerimize özel iltimaslarımızla yanınızdayız.

Uzun yıllardır davet ve eğlence sektöründe yer alarak mekân işletmeciliği alanında günden güne kendimizi geliştirdik ve rüştümüzü ispat ettik. İzmir çapında şehrin her bölgesinden gelen farklı kültür ve beğenilere sahip çiftlerimizin hayallerini gerçekleştirdik. İşini severek ve aynı zamanda da profesyonelce yapan büyük bir ekip olmanın getirdiği güçle üstlendiğimiz her organizasyonun altından başarı ile kalkabiliyoruz.

Şimdi size biraz da davet alanlarımızdan ve kına özelinde sahip olduğumuz hizmet detaylarından bahsetmek istiyoruz. Öncelikle yaz kış fark etmeksizin organizasyonlara ev sahipliği yapabilmemizi sağlayan 2 farklı mekân alternatifimiz var. İlki elbette ki bizi biz yapan ve bulunduğumuz bölgenin ruhuna uygun kır bahçemiz. Burası kalabalık davetler vermek isteyen ve özel günlerine tüm sevdiklerini davet etmek isteyen çiftlerimiz için adeta biçilmiş bir kaftan. 500 ve üzerinde konuğu burada rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Yemyeşil çimler ve doğa ile içe içe bir kır atmosferinde açık hava kınalar için burayı tercih edebilirsiniz.

Yılın her dönemi faaliyette olan ve görece daha butik davetler için uygun kapalı salonumuz ise 200 ila 300 kişilik bir konuk ağırlama kapasitesine sahip. Şık bir şekilde dekore edilen salonumuzda samimi, sıcak ve bol eğlenceli harika bir kına organize edebilirsiniz. Unutmayın, kına tahtından bindallınıza, dans şovları yapan ekiplerimizden kına aksesuar ve ritüellerine kadar her detayla biz ilgileniyoruz ve siz sadece eğlenmenize bakıyorsunuz.

Hepsi ve daha fazlası için Garden Life 2 İnciraltı’na ulaşmak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İnciraltı Mahallesi, İnciraltı Cad. No:12 35330 Balçova/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Garden Life 2 Yol Haritası

Garden Life 2 Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sevi & Özden

Düğün Tarihi: 29.08.2021Nişanımız için tercih etmiştik. Herşey beklediğimiz gibi geçti. orkestra, garsonlar fotoğrafçılar ve ekibin diğer tüm çalışanları çok nazik ve samimi insanlardı. Özellikle istediğimiz tüm pozları sabırla çeken, işini sevdiği her halinden belli olan Zafer Bey’e ve sürecin başından sonuna bizimle çok... devamı 

Garden Life 2

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Teşekkür eder ömür boyu mutluluklar dileriz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.