• Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hayalim Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Hayalim Garden Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Hayalim Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hayalim Garden Sıkça Sorulan Sorular

Hayalim Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hayalim Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hayalim Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hayalim Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Hayalim Garden Hakkında

Şehrin kalabalığından biraz olsun uzaklaşmak istemez misiniz? Sizi şehrin kaosundan çekip çıkaran Buca’nın sakin Kaynaklar Köyü’nde yer alan işletmemiz Hayalim Garden Buca, kına organizasyonunuz için harika adres olacak!

Gelin adayları için önemi oldukça fazla olan kına geceleri için hizmet sunuyoruz. Bunun yanı sıra nişan, düğün ve sünnet düğününü gibi diğer özel günlerinizde de sizleri misafir ediyoruz tabi ki. Kahkahaların ve gözyaşlarının birbirine karıştığı kına gecelerinde siz sadece bu özel güne hazırlanın; diğer her detay ile bizzat ilgileneceğiz. Sizden tek bir ricamız var: kına gecenize sanki misafir gibi katılın ve gecenin tadını çıkarın!

Tercih edeceğiniz farklı kına gecesi dekorları, süslemeleri ve konuklarınıza dağıtılacak hediyelikler konusunda sizlere hizmet sunuyoruz. Osmanlı saray düğünlerinden esinlenerek son dönemlerde kına gecelerinde varaklı dekorlar ve tahtlar kullanılmaya başlandı. Biz de yenilenen modelleri yakından takip ediyoruz ve istediğiniz her tarz taht eve dekor malzemelerini temin ediyoruz.

Temin ettiğimiz aksesuarlar ile şık bir kına köşesi oluşturuyoruz. Taht önüne renkli minderler, sehpalar ve kına tepsinizi yerleştirerek konsept bir alan oluşturuyoruz. Dilerseniz tüm gece bu köşede davetlileriniz ile kına gecenizden size arta kalacak fotoğraflarınızı çekilebilirsiniz.

Fotoğraflardan bahsetmiş iken size sunduğumuz bir diğer hizmet olan fotoğraf ve video çekimlerinden bahsetmek istiyoruz. Düğün albümünüze ekleyeceğiniz kına fotoğraflarınız için fotoğrafçımız ile çalışabilirsiniz. Ayrıca hd video kamera ile tüm kına gecenizi kayıt altına da aldırabilirsiniz.

Kına seremoniz için ihtiyaç duyacağınız her türlü kına gecesi malzemelerini sizin için temin ediyoruz. Siz herhangi bir koşuşturma içerisine girmeden tüm planlamayı bize bırakabilirsiniz.

Kına gecenizi unutulmaz kılmak ve planlamayı profesyonel ekibimize bırakmak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  29 ekim mahallesi Atatürk caddesi No: 187 Kaynaklar

 • Haritadaki Konumu

  Hayalim Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.