Salon Zigana Vip

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Salon Zigana Vip Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Salon Zigana Vip Sıkça Sorulan Sorular

 • Salon Zigana Vip kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Salon Zigana Vip kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Salon Zigana Vip kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Salon Zigana Vip kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Salon Zigana Vip kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Salon Zigana Vip Hakkında

Düğün sektörüne hakim 3 uzman girişimcinin 2004 yılında güçlerini birleştirmesiyle Salon Zigana Ümraniye kına gecesi mekanları arasında yerini aldı. Açıldığımız günden itibaren tüm çabamız kaliteli hizmetlerimiz aracılığıyla sektörde lider konuma yükselmek yönünde. Biz kendimizi Anadolu yakasının Avrupa standartlarına uygun yegane düğün salonu olarak tanımlıyoruz. Lüks davet salonumuza adım attığınızda yenilikçi ve mükemmelliyetçi bir kimliğimiz olduğundan kuşku duymayacaksınız.

Davet Alanları

2600 metrekarelik alana sahip düğün mekanımızda kına geceleriniz için tercih edebileceğiniz 2 farklı salonumuz bulunmakta. Salonlarımızın kapasitesi yaklaşık 500 kişiyi içine alıyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz yapısı dolayısıyla davetlilerimize ferah oluşunun yanında geniş bir salonda doyasıya eğlence vadediyoruz. Şehir manzarasını yakından seyretmek için ve organizasyon esnasında sakin nefesler almaya ihtiyaç duyduğunuzda çıkabileceğiniz bir terasımız mevcut.

Dekorasyon

Modernliğiyle göz önünde olmak isteyen Salon Zigana Vip dekorasyonuna da bunu yansıtıyor. Gri duvarlarımız üzerinde yer alan gold çizgiler içine yerleştirilmiş tablolarımız, aynalarımız; tavanımızın desenli ve ışıltılı mimarisi şıklığımızın destekçisi. Beyaz napolyon sandalyelerimiz ve beyaz örtülü yuvarlak masalarımız oturma düzenimizin belirleyici parçaları. Masalarımıza dolu dolu bir görünüm sağlayan gold detaylı metal suplalar, uzun cam vazolar içindeki renkli çiçeklerimiz var. Tavanda ve duvarda bulunan yoğunlukla kristal olan avizelerimiz salonumuzun zarif aksesuarlarından.

Hizmetler

Kına organizasyonlarınız için birden fazla hizmet seçeneğiyle karşınıza çıkıyoruz. Öncelikle davetiniz için salonumuzun tecrübeli organizasyon sorumlularından destek alabileceğiniz gibi başka bir organizasyon firmasıyla çalışabileceğinizi de belirtelim. Kına tahtı, kına tepsisi, kına mumu, bindallı/ kaftan, hint kınası gibi eşyaları elinizin altında bulunduruyoruz. Kına müzikleri, pop müzik, DJ hizmetlerimizin yanında piyanistimizin canlı performansı ve oryantal, zenne, semazen, dans ekiplerimiz bu güzel geceye renk katacak.

Salon Zigana kına gecesi organizasyonlarınıza büyük bir gayretle hazırlanıyor. Şık salon dizaynından tutun da profesyonel çalışan kadrosuna kadar davetinizde sizi memnun edecek ve iyi ki Zigana ailesini seçmişim demenizi sağlayacak her şeye sahibiz. Öyleyse kaliteli hizmetler eşliğinde gerçekleşecek kına organizasyonları için Salon Zigana Vip’te buluşalım. Ayrıntılar ve fiyatlar hakkında bilgi almak için de telefon numaralarımızı, mail adresimizi kullanabilir veya sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Reşitpaşa cad atakent mahallesi no : 75/a ümraniye istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Salon Zigana Vip Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.