Firma artık düğün yapmıyor
  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    1.500 - 2.000 TL

Hilly Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL

Hilly Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hilly Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hilly Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Hilly Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hilly Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Hilly Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Hilly Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hilly Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Hilly Hotel Hakkında

2013 yılından beri şehir otelciliğinin yıldızı olan Hilly Hotel Edirne’de faaliyet gösteriyor. Birbirinden özel tasarlanmış 5 farklı oteli ile 51 odası bulunan otelimiz üst düzey tatil hizmetleri sunuyor. Konaklama misafirleri için 2 özel restoranında Türk ve dünya mutfağından seçme yemeklerimizi hazırlayan aşçılarımız kalabalık bir mutfak ekibi ile kaliteli hizmet için çalışıyor.
Sadece konuklarının kullanımına açık olan fitness sağlıklı yaşam merkezi ve içerisinde; sauna, masaj salonu, buhar banyosu, şok duş servislerinin de olduğu spa merkezi her an hizmetinize sunuluyor.

Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyen bütün konukları için uygun olan Hilly Hotel; toplantı salonları sayesinde de iş toplantıları ve eğitimler için bir alternatif haline geliyor. 3 farklı toplantı salonu ve sunumlarınız için gerekli olan bütün teknik ekipmanların sağlanması ile siz henüz sunumlarınızı hazırlamadan biz hazır oluyoruz!

Hilly Hotel çiftlerimizin özel günlerini ölümsüzleştirmek içinde eşsiz hizmetler sunuyor. Düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarınızın eksiksiz ve unutulmaz geçmesi için gereken her detayı tasarlıyor.

Nasıl mı?

Organizasyon sorumlularımız ile tasarladığınız düğün konseptleri doğrultusunda planlamalar yapılarak gecenin hazırlıklarına başlanıyor.

Konseptinize uygun aynı zamanda da size özel tasarımlar ile süslemeler yapılıyor. Yaz günlerinde kır düğünü konseptinde düzenlenen düğünleriniz için açık havada ışıl ışıl bir gece tasarlanıyor. Kış gecelerinde ise nezih ve bir o kadar şık salonumuzda orkestra eşliğinde özel bir gece düzenleniyor.

Çiftimizin menü tadımının ardından seçtiği özel menü, pasta ve ikramlar gece boyunca profesyonel hizmet personelimiz ile servis ediliyor.

Ayrıca ses sisteminden gelin el çiçeğine kadar da en küçük detaylar bile Hilly Hotel tarafından çözüme kavuşturuluyor. Bu sayede çiftlerimiz kına ve düğün hazırlıkları ile vakit kaybetmekten kurtuluyor. Belki de otelimizde düğün öncesi bekârlığa veda partisi için bile zamanları kalabilir…

Hilly Hotel ile irtibata geçerek hayallerinizdeki geceyi tasarlamamızı isterseniz yapmanız gereken yalnızca formu doldurmak…

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.