Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Sultan Sipahi Resort Hotel

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sultan Sipahi Resort Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Sultan Sipahi Resort Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Sultan Sipahi Resort Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sultan Sipahi Resort Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Sultan Sipahi Resort Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sultan Sipahi Resort Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Sultan Sipahi Resort Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sultan Sipahi Resort Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sultan Sipahi Resort Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sultan Sipahi Resort Hotel Hakkında

En güzel kına gecesi organizasyonlarınız için Alanya’dayız Siz kıymetli misafirlerimiz için kusursuz hizmet anlayışımızla faaliyet gösteriyoruz. Bölgemizin kültürünü modern mimarimizle birleştirip, çağdaş otelcilik anlayışımızı sürdürüyoruz. Konforlu konaklama hizmetimizin yanında gerçekleştirdiğimiz mükemmel davetlerimizle de fark yaratıyoruz.


Peki Sultan Sipahi Resort Hotel Alanya’da kına geceniz için hangi hizmetleri veriyor?  Mekân özellikleri;

 • Öncelikle bu özel davetinizi 350 kişi kapasiteli balo salonumuzda yapıyoruz. Gönül rahatlığıyla yer stresine girmeden tüm sevdiklerinizi kına gecenize çağırabilirsiniz. Salonumuzda masalarımızı kişi sayınıza göre yerleştiriyoruz. Sadeliğin ve masumiyetin rengi olan beyaz renk masa örtülerimize, kına gecenize uyum sağlayacak kırmızı renk süslemeli sandalyelerimiz eşlik ediyor. Konuklarınızın oturma düzeninizi nasıl isterseniz o şekilde düzenleyebiliyoruz. Kalabalık aileler için masalarımızı birleştirebiliriz. • Kına gecenize özel;


 • Kına gecesi adetlerini en iyi şekilde yerine getirebilmeniz için isteğiniz dahilinde bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetlerde anlaşacağınız organizasyon firmalarıyla ortaklık kurabiliyoruz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtınız salonun baş köşesinde sizi bekliyor olacak.


 • Yemek menüsü;

 • Yemeklerimizi Türk ve dünya mutfaklarından oluşan zengin menü seçeneklerimizle restoranımızda hazırlıyoruz. Alkollü içeceklerin yanında yerli sıcak-soğuk içeceklerimizle de konuklarınıza ikramlarda bulunuyoruz. Yemeklerimizi, profesyonel aşçılarımız son derece hijyenik ortamda yapıyor, misafirlerinizle birlikte bu güzel lezzetlerin tadını rahatça çıkarabilirsiniz.


 • Otelimiz güler yüzlü ekibi ve üstün hizmet anlayışıyla; düğün, nişan, açılış, kokteyl, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni gibi organizasyonlarınızda da size ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyor.Verdiğimiz hizmetler bu saydıklarımızla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Sultan Sipahi Resort Hotel Alanya fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size stressiz bir gün yaşatmak ve ev konforunda bir organizasyon sunmak için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  SARAY MAH. GÜZELYALI CAD. NO:30 ALANYA / ANTALYA

 • Haritadaki Konumu

  Sultan Sipahi Resort Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.