Pırlanta Organizasyon Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Pırlanta Organizasyon Salonu
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Pırlanta Organizasyon Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Pırlanta Organizasyon Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Pırlanta Organizasyon Salonu Sık Sorulan Sorular

Pırlanta Organizasyon Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Pırlanta Organizasyon Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Pırlanta Organizasyon Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Pırlanta Organizasyon Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Pırlanta Organizasyon Salonu Hakkında

Mutluluk ve hüznün bir arada yaşandığı kına ve bekârlığa veda partinizi tam teşekkürlü bir salonda kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Alanya Pırlanta Organizasyon olarak uzun yıllar boyunca Antalya’da faaliyet gösteriyoruz. Organizasyon şirketi olarak başladığımız hizmetimizde mekân süslemeleri, masa sandalye giydirmeleri, dekor ve aksesuar temini yapıyoruz. Alanımızda uzmanlaşma yoluna girdikten sonra Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe’nin 2 katında yer alan salonda butik organizasyonlar düzenlemeye başladık. Kına ve bekârlığa veda partileri, nişan kutlamaları, doğum günleri başta olmak üzere konsept kutlayacağınız bütün organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

Genç kızlarımızın evlilik öncesi eğlencesi olan kına gecesi organizasyonlarında en uygun ve bütçe dostu fiyatlar sunarak unutulmaz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. 200 kişilik kapasiteli salonumuzu kaftan ve bindallınıza uygun renk ve tarda süslemelerle hazırlıyoruz. Gelin tahtı kuruyor, yanlarına minderler koyarak arkadaşlarınızla birlikte çekileceğiniz fotoğraflarda arka dekor olarak kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Masa ve sandalyelerimizi seçtiğiniz konseptte süslüyoruz. Beyaz saten örtü üzerine kırmızı, fuşya ve pembe tonlarında runnerlar koyuyor, vazoda kaktüs çiçekleriyle masaları süslüyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partilerine özel sunum masası hazırlıyoruz. Üzerine misafirlerinize armağan edeceğiniz hediyelikleri, kınada dağıtılacak tefler, nedime taçları ve bileklikleri sergiliyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partilerinde çalınmasını istediğiniz müziklerin listesini alıyor, profesyonel orkestramız eşliğinde unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Salona girişinizde, kına yakılırken ve kına sonrası hangi müzikleri çalacağımızı önceden belirliyor, unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Pırlanta Organizasyon Salonu olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen Alanya kına mekânlarından biriyiz. Organizasyonlarda kullandığımız ikramları Alanya Ekmek Fırın Pastane ve Cafe bünyesinde hazırlanmış ürünlerden tercih ediyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Küçükhasbahçe Mahallesi Keykubat Bulvarı No:97 Alanya Ekmek Fırın Pastane ve Cafe Çevreyolu Şubesi 2. Kat Alanya / ANTALYA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pırlanta Organizasyon Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.