• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Likya Olympos Bar Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Likya Olympos Bar Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Likya Olympos Bar Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Likya Olympos Bar Sıkça Sorulan Sorular

Likya Olympos Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Likya Olympos Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Likya Olympos Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Likya Olympos Bar kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Likya Olympos Bar kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Likya Olympos Bar Hakkında

Alışılmışısın dışında bir bekârlığa veda partisi gerçekleştirmek istiyorsanız, eğlencenin adresi Likya Olympos Cafe Bar…


Uzun yıllar boyunca Antalya’nın en doğal ve tarihi lokasyonlarından biri olan Olympos’ta faaliyet gösteriyor, misafirlerimizin eğlenceli dakikalar geçirmesiniz sağlıyoruz. Şehrin Gürültüsünden uzak doğayla baş başa olabileceğiniz bir yerde özel organizasyonlarınızı kutlamak için küçük kaçamaklar yapmak istiyorsanız tam da doğru adrestesiniz.


Günlük hizmet akışımızda bar ve kafe olarak hizmet versek de özel gün kutlamalarında kişiye özgü alternatifler sunuyoruz. Bekârlığa veda partileri başta olmak üzere doğum günleri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Kız kıza, erkek erkeğe bekârlığa veda parti kutlaması yapmak istiyor, düğün hazırlıkları sırasında yorgunluğunuzu keyifli bir vakit geçirebileceğiniz bir adreste atmak istiyorsanız. Doğru adrestesiniz. Toplu organizasyonlar için mekânımız oldukça elverişlidir. Genelde yaz aylarında faaliyet gösterdiğimizden dolayı sadece açık alanımız bulunuyor. Mekân tasarımında misafirlerimizin konforunu düşünerek planladık. Şık tasarlanmış sıcak bir atmosferde bulacaksınız kendinizi.


Davetli sayınıza uygun olarak ister açık alan bahçemizi ister kapalı alanımızı size tahsis ediyoruz. Kalabalık olmanız hiç sorun değil masalarımızı birleştiriyor, uzun bir ziyafet masası oluşturuyoruz. Konsept bir eğlenceyle özel gün kutlaması gerçekleştirmek istiyorsanız masa ve sandalyeleri temin
edeceğiniz aksesuarlarla süsleme yapma imkânı da tanıyoruz.

Ses ve sahne kurulumunda kaliteli ekipman kullandığımızdan dolayı eğlenceniz süresince kulağa hoş gelen cızırtısız şarkılar dinleyebileceksiniz. Haftanın belirli günlerinde sahne alan rock grupları eşliğinde dillere dolanan şarkılarla eğlenceli dakikalar geçirebilir, özel günlerinizi coşkuyla kutlayabilirsiniz.


Likya Olympos Cafe Bar olarak profesyonel barmenimiz tarafında yapılan alkollü ve alkolsüz kokteyl menüsüyle karşınızdayız. Farklı lezzetlerin arayışındaysanız hiç denemediğiniz bir lezzeti test edebilirsiniz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Yazır Mahallesi | Turkmen Tree Houses, Kumluca, Türkiye

 • Haritadaki Konumu

  Likya Olympos Bar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.