Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Kaleiçi Rönesans Otel

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kaleiçi Rönesans Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kaleiçi Rönesans Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Kaleiçi Rönesans Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kaleiçi Rönesans Otel Sıkça Sorulan Sorular

Kaleiçi Rönesans Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kaleiçi Rönesans Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kaleiçi Rönesans Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kaleiçi Rönesans Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kaleiçi Rönesans Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kaleiçi Rönesans Otel Hakkında

Tarihi bir mekânda butik bir organizasyon yapmak istiyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Rönesans Hotel Kaleiçi olarak uzun yıllar boyunca otel işletmeciliği yapıyoruz. Antalya’nın eşsiz tarihini gözler önüne seren Kaleiçi’nde yer alan otelimizde yıl içerinde birçok misafir ağırlıyoruz. Antik çağ kalıntılarını içeren bölgede eski zamanlara ufak bir yolculuk yapabilirsiniz. Otelimizi doğal mimari yapısına zarar vermeden restore ettirdik. Geçmiş ile günümüzün modern izlerini harmanlayarak ortaya muhteşem bir görüntü çıkardan otelimizde özel gün kutlamaları da yapıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi gibi butik organizasyonlar düzenleyerek sevdiklerinizle unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Yıllar geçse de unutmayacağınız anlara sahip olmanız için planlamalarımızı titizlikle yapıyoruz. Güzel bir organizasyonun iyi bir planlamadan geçtiğini bildiğimiz için sizi davet ederek nasıl bir organizasyonun hayalini kurduğunuzu öğreniyoruz. Geçmiş dönemlerde yaptığımız çalışmaları göstererek size danışmanlık yapıyoruz.

Organizasyonlarınız otelimizin arka bahçesinde çim halıyla çevrili alanı hazırlıyoruz. En fazla 100 kişilik kapasitesi olan bahçemizde minimal ve butik organizasyonlarınızı geçirirken çok eğleneceğinizden eminiz. Kına ve bekârlığa veda partiler geçmişten bugüne kültürümüzde önemli bir yer edinmiştir. Son zamanlarda farklı kutlama tarzlarıyla konsept bir şekilde kutlanıyor.

Biz de trende uygun olarak süslemelerimizi yapıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunarak tarzınıza uygun bir şekilde bahçemizi süslüyoruz. Kına tahtı ve kına süslemelerini bindallınıza uygun renklerde hazırlıyor kına gecenizde bir bütün halinde olmanızı sağlıyoruz.

Rönesans Otel Antalya Kaleiçi olarak organizasyonlarınızda size özel ikramlarımız oluyor. Hijyenik mutfakta kaliteli ürün kullanarak hazırladığımız çerez ve pastaları güzel yüzlü bir şekilde davetlilere servis ediyoruz. Aile sıcaklığını hissedebileceğiniz otelimiz de unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurmanız yeterlidir.

Ekiple Tanışın

 • H.tufan Bektaş
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Barbaros Mah. Hesapçı Sok. No:14 Muratpaşa Kaleiçi

 • Haritadaki Konumu

  Kaleiçi Rönesans Otel Yol Haritası

Kaleiçi Rönesans Otel Düğün Yorumları (1)

Sibel & Hakan

Düğün Tarihi: 04.05.2017

Muhteşem Bir Yer Tüm Çalışanları Güler Yüzlü Misafir Perver Çok Sıcak Bir Ortam.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.