Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi doğaya karşı kumsal bir plajda yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Akçagerme Plajı Kaş olarak uzun yıllar boyunca Antalya’da faaliyet gösteriyoruz. Geçmiş dönemlerden beri kutlanan kültürümüzde özel bir yeri olan kına gecelerini eskiye nazaran daha farklı bir konseptte kutlamanızı sağlıyoruz. Kına gecesi ve bekârlığa veda partisi dışında tesisimizde düğün, nişan kutlamaları, klişe nikâhı, kurumsa etkinlik ve toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı organizasyonun başından sonuna kadar güler yüzlü ve disiplinli bir çalışma yürütüyoruz. Profesyonel bir ekip elemanlarımızla birlikte kusursuz bir organizasyon geçirebilmenizi sağlıyoruz. Öncelikle organizasyonunuzu planlamadan isteklerinizi dinliyoruz. Düğün sektöründe deneyimli olduğumuzdan dolayı size farklı alternatifler sunuyor ve danışmanlık yapıyoruz.

Çim alandan oluşan deniz manzaralı mekânımız8 kişilik yuvarlak masaları yerşeltiriyor, masaları her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Sandalye seçimimizi tifanny sandalyelerden yaptığımızdan dolayı zarif ve şık görünüm kazandırıyoruz.

Masa ve sandalye renklerinde birçok seçeneğimiz bulunmaktadır. Tarzınıza uygun rengi seçerek sandalyeleri süslüyoruz. Kına tahtı ve kına süslemelerini bindallı ve kaftanınıza uygun olan renk tonlarında yapıyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız iş ortağımız olan organizasyon firmasından dekor ve aksesuar temini de yapabiliyoruz.

Akçagerme Plajı olarak tercih edilen Antalya kına mekânlarından biriyiz. Eğlenceniz sonrasında mutlu ayrılmanız bizim için çok önemli. Özel günlerinizde yemekli bir organizasyon yapmak istiyorsanız sizi zengin çeşitli menülerimizle buluşturuyoruz. Profesyonel ve usta mutfak elemanlarımız tarafından yapılan yemeklerimiz hijyenik ortamda hazırlanmaktadır. Ürün kalitesine politikamız gereği çok önem veriyoruz. Güvenilir iş ortaklarımızdan taze ürünler temin ederek yemeklerin lezzetli olmasını sağlıyoruz. Siz de aile ve arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kaş Akçagerme Mesire Alanı, Kaş, Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.