Zen Balo Davet Düğün Salonları

0312 963 3284

E-posta Gönder

 • Yenimahalle, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Zen Balo Davet Düğün Salonları Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Zen Balo Davet Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Zen Balo Davet Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Zen Balo Davet Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Zen Balo Davet Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Zen Balo Davet Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Zen Balo Davet Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Zen Balo Davet Düğün Salonları Hakkında

Ankara’da kapılarını açan Zen Davet 20 yılı aşan deneyimiyle Ankara Yenimahalle kına mekanları arasında hizmet veriyor. Geniş alanıyla dikkat çeken Zen Davet’in kapalı alanında kına ve bekarlığa veda partileri için tüm yakınlarınızı misafir edebilirsiniz. Hint kınası gibi olanakların da sunulduğu davet alanımızda istediğiniz kına konseptini uygulayabiliriz. Dilerseniz kına veya bekarlığa veda partiniz için yemek menüleri de çıkarabiliyoruz.

Davet Alanları

Zen Balo Davet Düğün Salonları’nda kına geceleriniz için 500 ila 750 kişi ağırlayabilen 1 adet kapalı davet salonu yer alıyor. Salon kapasitesi kına ve bekarlığa veda partisinin konseptine ve yemekli/yemeksiz oluşuna göre değişiklik gösterebiliyor. Şehir manzarası görülebilen salonumuz yüksek tavanıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Hem büyüklüğü, hem de yüksek tavanıyla kapalı davet alanımız oldukça ferah bir görünüme sahip.

Dekorasyon

Davet alanımızda gri ve beyazın uyumundan yararlandık ve ortaya sade, yumuşak tonlarla çevrili bir salon çıkardık. Uzun bir yapıya sahip olan davet alanımızın en sonunda kına tahtının kurulabileceği bir platform bulunuyor. Dilerseniz kına tahtını salonumuzdaki pencerenin önüne de kurabiliyoruz. Oturma düzeninde yuvarlak ve klasik davet masaları kullanıyor, gümüş tonlu vazo ve suplalarla süslüyoruz. Masalarımızı gri renkli sandalyelerle tamamlıyoruz.

Hizmetler

Ankara Zen Balo’da kına geceleri ve bekarlığa veda partilerinin olmazsa olmazı olan aksesuar kiralama hizmetini sunuyoruz. Kınanızda giyineceğiniz bindallı veya kaftanı mekanımızdan kiralayabilirsiniz. Bununla beraber kına tepsisi ve mumu da temin edebiliyoruz. Müzik yayınıyla eğlenceli bir ortam sağlıyor, isteyen gelinler için mekanımıza davul şovla oryantal veya zenne gösterisi de getiriyoruz.

Kına gecenizde yemek ikramında bulunmak isterseniz sizinle beraber lezzetli bir menü hazırlıyoruz. Hazırladığımız menüyü daha sonra tadabilir, menü içeriğinde değişiklik yapabilirsiniz. Kına gecenizde yemek servisini de biz yapıyoruz. Organizasyon sorumlumuzla kutlama öncesi ve sırasında tüm isteklerinizi dinliyoruz. Işıklandırma ve ses sistemlerini de tamamladıktan sonra sahneyi kuruyor, müzik grubu veya DJ için hazır hale getiriyoruz.

Ankara kına gecesi mekanları içinde yer alan Zen Balo Davet Yenimahalle Batıkent semtinde, Başkent Bulvarı metro durağının yakınında hizmet veriyor. Bu yönüyle toplu taşımayla kolay ulaşım fırsatı sunan davet alanımıza özel araçlarla da rahatlıkla gelinebiliyor. Zen Balo Davet Düğün Salonları kına fiyatları için fiyat teklifi formunu doldurabilirsiniz. Ekibimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Dilerseniz iletişim bilgilerimizle de bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0312 963 3284
 • Adres:

  Başkent Bulvarı Metro Son Durak (Gimsa Yanı) Akvaryum AVM NO 208 Batıkent / Yenimahalle / ANKARA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zen Balo Davet Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.