Wonders Event & Wedding

E-posta Gönder

0312 963 3483

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!



Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Uzun yıllardır davet sektöründe faaliyet gösteriyor, düğünler ve kına geceleri başta olmak üzere çok sayıda özel gün ve geceye ev sahipliği yapıyoruz. Ankara Beşevler Wonders Event & Wedding olarak yer aldığımız konumumuz. Şehir merkezine yakın olmamızın yanı sıra aynı zamanda konuklarımıza doğa ile iç içe temiz bir hava ve atmosfer de sunabiliyoruz.

Davet Alanları

Profesyonel ekibimizle birlikte organizasyonları düzenliyoruz ve mekanımızın imkanları sayesinde yılın her dönemi açığız. Büyük çapta davetler için kullanılabilen, 1.000 kişiye kadar konuk kapasiteli, açık hava düğünlerini havuzlu bahçemizde gerçekleştiriyoruz. Diğer seçeneğimiz ise mevsim fark etmeksizin konuk ağırlayabildiğimiz 300 kişi kapasiteli kapalı salonumuz. Davet alanlarımızın her ikisinde de gerekli teknik imkanlar bulunuyor.

Dekorasyon

Davet alanlarımızı modern tarzdan ilham alan bir bakış açısıyla dekore ettik. Tüm çiftlerin estetik değerlerine hitap edebilecek konseptler yaratıyor, seçim yapmayı onlara bırakıyoruz. Oturma düzenini genellikle yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler kullanarak oluşturuyoruz. Farklı renk sandalye bağlamalarıyla ortamı renklendiriyor; yapay ve canlı çiçekler, suplalar, şamdanlar gibi aksesuarlarla süsleme detaylarını ayarlıyoruz.

Hizmetler

Hayatlarının en güzel günlerinden biri için bizi tercih eden çiftlere organizasyon konusunda ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri sunuyoruz. Wonders Event & Wedding ekibi olarak planlama da dahil tüm konularla bizzat ilgileniyoruz. Paket halinde veya ekstra olarak sunduğumuz hizmetler;

● Fotoğraf ve HD video çekimi
● 50 pozun baskılı olarak teslimi
● Canlı müzik orkestrası veya DJ performansı
● Işıklı fon çemberi, tak ve bloklu gelin yolu gibi dekorasyon ekstraları
● Gelin damat girişinde volkan gösterisi
● 250-500 araç kapasitesi ile ücretsiz vale ve otopark
● Duo veya trio grup ile konuk karşılama
● Havuz üzerine platform kurulumu
● Anı köşesi
● Gelin aracı süslemesi

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra kına geceleri için de kostümlü nedimeler, dans şovları, kına tahtı, kına tepsisi gibi daha pek çok imkan sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda gerçekleşen özel gün organizasyonlarını yemekli veya kokteyl ikramlarla yapabiliyor, her çiftin bütçesine uygun seçenekler sunuyoruz. 10 adet kırmızı veya beyaz etli ana yemek menümüz var. Yemek menülerinde ara sıcak, ordövr tabağı, düğün pastası gibi içerikler de mevcut. Kokteyl menümüzdeyse; aperatifler, meyveler, cips ve çerezler, krudite tabağı ve içecek gibi lezzetler bulunuyor.

Sloganımızda da belirttiğimiz gibi burada “Her şey göründüğü kadar gerçek.” Eğer işini severek yapan tecrübeli bir ekiple çalışarak işinizi şansa bırakmak istemezseniz en doğru yerdesiniz. Havuzlu geniş bahçemiz veya konforlu salonumuzda dilediğinizi seçerek eğlenceli bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir, Wonders Event & Wedding fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Coşkun Balkan

Uğur Yüksel

  • Telefon: 0312 963 3483
  • Adres: Gençlerbirliği Spor Klubü Çiftlik Cad. No:6 Beştepe

Wonders Event & Wedding Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!