Wishes Ada Restaurant

Wishes Ada Restaurant

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Etimesgut, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)50-80 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)30-50 TL
  • Kapasite200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?Evet

Önerilen Firmalar

Riva Kına Evi
25 1 6

Yenimahalle

Riva Kına Evi

Keyifle anımsayacağınız ,kusursuz birgün…. Yaşamınızın en özel anlarından b...

Keyfli Wedding
18

Etimesgut

Keyfli Wedding

Keyfli Wedding özel günlerinizi gerçekleştirmeye hazır. Bizi Etimesgut kına...

Uluçınar Konağı
109 8 13

Mamak

Uluçınar Konağı

Otantik bir yapıyı modernize bir bakış açısı ile birleştiren mekânımız Uluç...

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Zenne / oryantal, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği

Hakkında

Ankara’da düğününüz öncesinde konuklarınız ile birlikte gönlünüze göre eğleneceğiniz bir kına gecesi hayata geçirmek mi istiyorsunuz?

Cevabınız “Evet” ise sizi Wishes Ada Restaurant’a davet ediyoruz. Muhteşem bir manzara eşliğinde konuklarınızı ağırlayabileceğiniz mekânımızda düşlediğiniz ortamı en güzel şekilde yaratıyoruz. Bugüne kadar mekânımızda düğün, nişan, kına gecesi, nikâh ve nikâh sonrası yemeği gibi davetlere ev sahipliği yaptık. Tüm bu davetleri başarıyla gerçekleştirmek ve organizasyon sonunda yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek bize işimizi ne kadar iyi yaptığımızı anlatıyor! Kına gecenizin sizin için ifade ettiği anlamı oldukça iyi biliyoruz. Bu nedenle de her şeyin hayallerinizdeki gibi olması için tüm istekleriniz öğrenerek ona göre mekânımızda hazırlıklar yapıyoruz. Ada Restuarant by Wishes Ankara’da kolayca ulaşılabilen bir lokasyonda yer aldığı için konuklarınız gayet rahat bir şekilde kına gecenize katılabilirler.

İki ayrı salona sahip olduğumuz mekânımızda 1000 kişilik bir alanımız ve 300 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz ikinci bir alanımız bulunuyor. Her iki salonumuz da konuklarınızı en konforlu ve ferah ortamda ağırlamanız için özel olarak dizayn edildi. Bu nedenle salonlarımız arasında tercih yaparken davetli sayınıza göre kendinize en uygun olanı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Beyaz renkte masa ve sandalyeler kullandığımız mekânımızda son derece sade ve şık bir görünüme sahibiz. Ancak kına gecenizi farklı bir konseptte hayata geçirmek isterseniz o temaya en uygun renklerde giydirme, örtü, süsleme, tüller, ve dekorasyonlar ile birlikte düşlediğiniz atmosferi mekânımızda yaratabiliriz.

Kültürümüzün en renkli davetlerinden biri olan kına gecenizi Wishes Ada Restaurant’ta hayata geçirmek istiyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilir ve Wishes Ada Restaurant fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

  • Adres: Şehit Osman Avcı Mah. TBMM Cad. Göksu Parkı No: 7 Eryaman/Etimesgut/Ankara

Wishes Ada Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Wishes Ada Restaurant firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.