Wishes Ada Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Etimesgut, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Zenne / oryantal, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği

Hakkında

Ankara’da düğününüz öncesinde konuklarınız ile birlikte gönlünüze göre eğleneceğiniz bir kına gecesi hayata geçirmek mi istiyorsunuz?

Cevabınız “Evet” ise sizi Wishes Ada Restaurant’a davet ediyoruz. Muhteşem bir manzara eşliğinde konuklarınızı ağırlayabileceğiniz mekânımızda düşlediğiniz ortamı en güzel şekilde yaratıyoruz. Bugüne kadar mekânımızda düğün, nişan, kına gecesi, nikâh ve nikâh sonrası yemeği gibi davetlere ev sahipliği yaptık. Tüm bu davetleri başarıyla gerçekleştirmek ve organizasyon sonunda yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek bize işimizi ne kadar iyi yaptığımızı anlatıyor! Kına gecenizin sizin için ifade ettiği anlamı oldukça iyi biliyoruz. Bu nedenle de her şeyin hayallerinizdeki gibi olması için tüm istekleriniz öğrenerek ona göre mekânımızda hazırlıklar yapıyoruz. Ada Restuarant by Wishes Ankara’da kolayca ulaşılabilen bir lokasyonda yer aldığı için konuklarınız gayet rahat bir şekilde kına gecenize katılabilirler.

İki ayrı salona sahip olduğumuz mekânımızda 1000 kişilik bir alanımız ve 300 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz ikinci bir alanımız bulunuyor. Her iki salonumuz da konuklarınızı en konforlu ve ferah ortamda ağırlamanız için özel olarak dizayn edildi. Bu nedenle salonlarımız arasında tercih yaparken davetli sayınıza göre kendinize en uygun olanı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Beyaz renkte masa ve sandalyeler kullandığımız mekânımızda son derece sade ve şık bir görünüme sahibiz. Ancak kına gecenizi farklı bir konseptte hayata geçirmek isterseniz o temaya en uygun renklerde giydirme, örtü, süsleme, tüller, ve dekorasyonlar ile birlikte düşlediğiniz atmosferi mekânımızda yaratabiliriz.

Kültürümüzün en renkli davetlerinden biri olan kına gecenizi Wishes Ada Restaurant’ta hayata geçirmek istiyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilir ve Wishes Ada Restaurant fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

İletişim

Gönül Polat

Milay Milli

  • Adres: Şehit Osman Avcı Mah. TBMM Cad. Göksu Parkı No: 7 Eryaman/Etimesgut/Ankara

Wishes Ada Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!