Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Ada Event & Wedding

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ada Event & Wedding Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
80.000 - 100.000 TL

Ada Event & Wedding Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Ada Event & Wedding Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ada Event & Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Ada Event & Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ada Event & Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Ada Event & Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Ada Event & Wedding kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ada Event & Wedding kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Ada Event & Wedding Hakkında

Ankara’da düğününüz öncesinde konuklarınız ile birlikte gönlünüze göre eğleneceğiniz bir kına gecesi hayata geçirmek mi istiyorsunuz?

Cevabınız “Evet” ise sizi Wishes Ada Restaurant’a davet ediyoruz. Muhteşem bir manzara eşliğinde konuklarınızı ağırlayabileceğiniz mekânımızda düşlediğiniz ortamı en güzel şekilde yaratıyoruz. Bugüne kadar mekânımızda düğün, nişan, kına gecesi, nikâh ve nikâh sonrası yemeği gibi davetlere ev sahipliği yaptık. Tüm bu davetleri başarıyla gerçekleştirmek ve organizasyon sonunda yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek bize işimizi ne kadar iyi yaptığımızı anlatıyor! Kına gecenizin sizin için ifade ettiği anlamı oldukça iyi biliyoruz. Bu nedenle de her şeyin hayallerinizdeki gibi olması için tüm istekleriniz öğrenerek ona göre mekânımızda hazırlıklar yapıyoruz. Ada Restuarant by Wishes Ankara’da kolayca ulaşılabilen bir lokasyonda yer aldığı için konuklarınız gayet rahat bir şekilde kına gecenize katılabilirler.

İki ayrı salona sahip olduğumuz mekânımızda 1000 kişilik bir alanımız ve 300 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz ikinci bir alanımız bulunuyor. Her iki salonumuz da konuklarınızı en konforlu ve ferah ortamda ağırlamanız için özel olarak dizayn edildi. Bu nedenle salonlarımız arasında tercih yaparken davetli sayınıza göre kendinize en uygun olanı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Beyaz renkte masa ve sandalyeler kullandığımız mekânımızda son derece sade ve şık bir görünüme sahibiz. Ancak kına gecenizi farklı bir konseptte hayata geçirmek isterseniz o temaya en uygun renklerde giydirme, örtü, süsleme, tüller, ve dekorasyonlar ile birlikte düşlediğiniz atmosferi mekânımızda yaratabiliriz.

Kültürümüzün en renkli davetlerinden biri olan kına gecenizi Wishes Ada Restaurant’ta hayata geçirmek istiyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilir ve Wishes Ada Restaurant fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Finans Müdürü

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Şehit Osman Avcı Mah. TBMM Cad. Göksu Parkı No: 7 Eryaman/Etimesgut/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Ada Event & Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.