Konu Başka Risto Nozze

0312 963 32 09

E-posta Gönder

 • Gölbaşı, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Konu Başka Risto Nozze - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Konu Başka Risto Nozze Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000-30.000 TL

Konu Başka Risto Nozze Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Konu Başka Risto Nozze Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Konu Başka Risto Nozze Hakkında

Doğanın güzelliğinde, hatıralardan silinmeyecek bir kutlama gerçekleştirmek isteyen genç aşıklarımızı, Konu Başka Risto Nozze uzmanlığına çağırıyoruz! Aile sıcaklığını yansıtan atmosferimizde, kültürümüzün ayrılmaz parçası kına geceleri ve keyifli bekarlığa veda partilerini itinayla planlıyoruz. Yenilikçi ve dinamik ekibimizle birlikte benzersiz organizasyonlara imza atıyoruz ve Ankara Gölbaşı kına mekanları arasında hizmet kalitemizle farkımızı gösteriyoruz.

Davet Alanları

Konu Başka Risto Nozze bünyesinde, toplam 350 konuk kapasitemizle hem açık hem de kapalı davet alanı seçenekleri sunuyoruz. Bekarlığa veda partileriniz ve kına geceleriniz için Ankara’nın kalbinde doğayla buluşuyoruz ve ağaçların çevrelediği yemyeşil bahçemizde kutlamanızı gerçekleştiriyoruz. Daha butik davetlerinizi düzenlemek üzere, farklı özellik ve kapasitelerdeki salonlarımızı, arzularınız doğrultusunda dekore ediyoruz.

Dekorasyon

Bahçemizde gerçekleşecek kına geceleriniz ve bekarlığa veda partileriniz için, 6 kişilik yuvarlak ve dikdörtgen masalardan faydalanıyoruz. Rustik konsepti yansıtan siyah sandalyelerimizi özenle yerleştiriyoruz. Her biri kendine has bir dekora sahip olan salonlarımızda, uzun ziyafet masaları, yuvarlak ve dikdörtgen ahşap masalar kullanıyoruz. Salonların klasik atmosferini, şık perdeler ve gösterişli ışıklandırmalarla destekliyoruz.

Hizmetler

Kına gecesi Ankara mekanlar arayışınıza, Konu Başka Risto Nozze’nin tam kapsamlı hizmetiyle cevap veriyoruz! Davetinizi, uzman etkinlik sorumlumuz eşliğinde, “Başarı detaylarda saklıdır” sözüne güvenerek titizlikle tasarlıyoruz. Işık, ses ve sahneyi, gecenize neşe katacak müzik ekibimiz için hazırlıyoruz. Talep üzerine semazen, zenne veya oryantal getirebiliyoruz. Kına süslemesini gerçekleştirdikten sonra, kına tepsisi ve mum temin ediyoruz.

Sevdiklerinizle geçireceğiniz özel anlarınızı gece boyunca kaydediyoruz. Kutlamanıza, mutfağımızın zengin kokteyl ve yemek menüleriyle tat katıyoruz. Davet öncesinde, menü tadım ve değişiklik imkanı sağlıyoruz. Aynı zamanda aksesuar kiralama hizmetini de bünyemizde sunuyoruz. Gecenize rahatça hazırlanabileceğiniz bir gelin odası tahsis ediyoruz. Kutlamanın devamı içinse after parti alanımız bulunuyor.

“Konu Başka, Biz Başkayız” diyerek, genç aşıklarımızın benzersiz kutlamalarını uzmanlıkla düzenlemeye devam ediyoruz. Güvenilir ekip arkadaşlarımızla birlikte, davul performansından dilek fenerine kadar davetin her ayrıntısını düşünüyoruz. Yenilikçi hizmet anlayışımız sayesinde, kına mekanı Ankara deyince akla gelen en iddialı isim oluyoruz. Uzmanlığımızdan yararlanmak ve doğanın eşliğinde harika bir akşam geçirmek için, sayfadaki iletişim formunu eksiksiz doldurabilir ve “ücretsiz fiyat teklifi” alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Yetkilisi

 • Satış Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0312 963 32 09
 • Adres:

  İncek Mahallesi, Yıldız Sokak No:11/1 Gölbaşı/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Konu Başka Risto Nozze Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.