Hayriye Sultan Kasrı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hayriye Sultan Kasrı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Hayriye Sultan Kasrı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Hayriye Sultan Kasrı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hayriye Sultan Kasrı Sıkça Sorulan Sorular

Hayriye Sultan Kasrı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hayriye Sultan Kasrı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Hayriye Sultan Kasrı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hayriye Sultan Kasrı kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hayriye Sultan Kasrı Hakkında

Altın sarısı detayları ve kubbeli süslemeler ile Ankara Etimesgut kına mekanları arasında ismimizle fark yaratmaya devam ediyoruz. Eğlenceli kına geceleriniz için doğru bir tercih olmaya çalışıyoruz.

Güler yüzlü ekibimiz, profesyonel bir hizmet veriyor. Bu yüzden ilgilenilmeyen tek bir misafiriniz, cevaplanmayan tek bir sorunuz kalmıyor. Temel esasımız memnuniyet. Bu yüzden birçok çiftin kına törenine şahit olduk. Her gün gelişirken her birinin katkısı çok büyük oldu. Ağırladığımız çiftler yelpazesinde yer alan her misafirimizin bizim için önemi çok büyük!

Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle karşınıza çıkıyoruz. Usta aşçılarımızın lezzetlerinin tadına varmak ya da ikramlıklarımızın görselliğiyle buluşmak isteyip istememek sizin tercihiniz. Her şey de olduğu gibi…

Salonumuzun ana rengi beyaz olmasına rağmen detaylarda altın sarısı açığa çıkıyor. Tiffany model sandalyelerde, kolonlardaki detaylarda, dekorasyondaki diğer ayrıntılarda bunu görüyorsunuz. Oldukça sıcak atmosferi olan bir salona sahibiz. Bu yüzden kına gibi butik bir organizasyon için uygun bir mekanız. Kına tahtı, kına sandığı gibi aksesuarlar konusunda hizmet veriyoruz. Hatta özel bir konsept gibi bir fikriniz yoksa dışarıdan organizasyon firması bile tutmanıza gerek kalmıyor. Bu açıdan Ankara Etimesgut kına organizasyon konusunda iyi bir salon olduğumuza inanıyoruz.

Gelelim servis ekibimize. Bu alanda oldukça tecrübeli oldukları için programda hiçbir aksama yaşamadan kına davetinizi gerçekleştiriyorlar. Tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlusu sayesinde de hangi adımları izleyeceğinizi önceden öğreniyorsunuz. Kına merasimi, davul şov zamanı derken geçen kınanızda hiçbir saniyeyi kaçırmanızı istemiyoruz. Bu yüzden konforunuzu olduğu kadar mutluluğunuzu da düşündük.

Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Üstelik bunu ücretsiz olarak yapıyorsunuz. Şıklığın kaliteyle buluştuğu, kalitenin de eğlenceyle buluştuğu bir kına töreni için sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atakent Mahallesi Ahi Mesut Bulvarı No:122 Elvankent Etimesgut Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hayriye Sultan Kasrı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.