GNY Restaurant Ankara

GNY Restaurant Ankara

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Gölbaşı, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)100-150 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)80-100 TL
  • Kapasite1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Kına süslemesi, Hint kınası, Zenne / oryantal, Kına mumu, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Uzun yıllardır davetler konusunda kendini kanıtlamış ve rüştünü ispat etmiş Ankara’nın en prestijli mekânlarından biriyiz. Yaz kış farklı aktivite ve hizmetler ile burada misafirlerimizi ağırlıyoruz. Türkiye’ye mâl olmuş ünlü ve büyük sanatçıları getirerek harika konserler verebildiğimiz gibi, önemli gün ve gecelerde toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.

Günay Restaurant İncek gibi Ankara’nın en seçkin semtlerinden birinde, Turgut Özal Bulvarı’nda bulunuyor. Burada sahip olduğumuz mekânımız ile düğün ve kına geceleri başta olmak üzere çok sayıda ve türde daveti layığı ile gerçekleştiriyoruz. Eğer kına geceniz için kendinizi tecrübeli ve profesyonel bir ekibe emanet etmek isterseniz o halde aradığınızı buldunuz. Tam da hayal ettiğiniz gibi bir kına gecesini sizin için özenle ve dikkatle düzenleyebiliriz.

Mekânımızın oldukça geniş bir kır bahçesi var ve üstlendiğimiz organizasyonları genellikle burada düzenliyoruz. 1.000 kişi ve üzerinde bir konuk ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz için en kalabalık ailelere ve geniş arkadaş çevrelerine sahip çiftlerimizi dahi bu açıdan tatmin edebiliyoruz. Ayrıca daha butik organizasyonlar için kışın da hizmet verebilen kapalı alanımız mevcut. Yaklaşık 250 kişilik bir kapasiteye de burada sahibiz.

Davete katılan tüm konukların rahatça eğlenebilmeleri için bahçemizin ortasında büyük bir dans pistimiz var. Kaliteli ses sistemimizin ve birbirinden yetenekli müzisyenler ile dolu orkestramızın icra attığı müzikler karşısında kayıtsız kalıp oturmanız söz konusu bile olmayacaktır. Kına geceleri için çiftimiz dilerse DJ performansı şeklinde de eğlencemizi düzenleyebiliriz. Her halükârda geniş bir repertuar ile gelinimizin özellikle istediği şarkıları en iyi şekilde çalarız.

Yemekli ve kokteyl usulünde gerçekleştirebileceğiniz kına geceniz için usta şeflerimizin yeteneklerine güvenebilirsiniz. Bütçenize uygun bir menüyü size özel olarak belirleyebiliriz. Hepsi ve daha fazlası için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. GNY Restaurant Ankara Gölbaşı’nda sizi bekliyor.

  • Adres: Turgut ÖZal Bul. İncek Mah. No: 30 Gölbaşı İncek/Ankara

GNY Restaurant Ankara Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

GNY Restaurant Ankara firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.