Altın Lale

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Sincan, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Bride Kına Konağı Çayyolu
40 4

Çankaya

Bride Kına Konağı Çayyolu

100-200
50-100 TL

Çankaya

Ata Wedding

500-750
50 TL'den az
Amore Event
39 1

Etimesgut

Amore Event

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Kına organizasyonlarınız da Ankara Altın Lale Düğün Salonu farkını yaşamak istiyorsanız, bekliyoruz. Profesyonel bir hizmet çerçevesinde düğün, nişan, kına, sünnet, toplantı gibi organizasyonlarınız için çalışıyoruz.

İki ayrı salona sahibiz. Bunlardan ilki, Gümüş Salon. Genelde kına alanı olarak geçen b u salonumuzda, açık pembe masa örtüleri ve beyaz renginin ağırlıklı olduğunu görüyorsunuz. Masaların üzerinde ise adına uyumlu renkte şamdanlar bulunuyor. Eğlenceli kına organizasyonlarının yapıldığı, çılgınlar gibi dans ettiğiniz bir davetin ritmine kapıldığınız bir salon. Geniş alanı olduğu içinde rahatça hareket edebiliyorsunuz. Kırmızı kına tahtı seçeneği, süslemesi, müziği gibi birçok ayrıntısıyla kına davetinizi özenle gerçekleştiriyoruz. Diğer salonumuz ise Altın Salon. Gümüş Salon gibi geniş bir alana sahip olmakla birlikte altın rengi giydirmelere sahip. Aynı zaman teras kısmı olan bu salonda, düğün, kına, sünnet organizasyonlarınız için profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Gelin damat odasında kına gecesi öncesi dinlenebilir, ilk heyecanınızı atabilirsiniz. Çeşitli hizmetle karşınıza çıkıyoruz. Ama en önemlisi de ilgimiz tabii ki. Çünkü ne kadar değerli bir davet olduğunun farkındayız. Bu yüzden elimizden geldiğince layık olmaya çalışıyoruz. Bunun için size özel bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece kına programınızda hangi adımdan sonra ne geleceği konusunda önceden bir fikriniz oluyor. Daha rahat hareket ediyorsunuz. Eğlenceli bir kına organizasyonu yaşıyorsunuz ve bu da dilden dile yayılıyor. Hayallerinizdeki güzel izler bırakmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Anladığımız kadarıyla Ankara Sincan kına gecesi mekanları arasında Altın Lale’yi merak ediyorsunuz, haklı olarak. Yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bütçe dostu bir salon olarak hayalinizdeki kına organizasyonunu gerçekleştirmek için bize ulaşmanız yeterli! Hemen size geri dönüş sağlayacağız! Sizi salonumuzda ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

İletişim

Harun Bey

  • Adres: Plevne Mah. Pazar Cad. (Eski Pazar Sokak) No:11/A-B 1-2 Ankara

Altın Lale Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!