Ekiple Tanışın

Carnaval Özellikler

Hizmet İçeriği
DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Kendi Ekipmanını Sağlıyor Şehir Dışında Hizmet

Carnaval Sıkça Sorulan Sorular

Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

Etkinlik başı

Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

4 saat

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Davet ve resepsiyon

Carnaval Hakkında

10 yılı aşkın tecrübemiz ile sektördeki payımız giderek artmaya devam ediyor. Şimdiye kadar edindiğimiz düğün tecrübelerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Yapacağımız tüm işlere ve size değer veriyoruz. Bu da bizi sektörün en iyi firmalarından biri yapıyor. Etkinlik ve davetlerinizde her şeyi A'dan Z'ye planlayıp takip ediyoruz. Amacımız, sizi dinleyip fikirlerinize artı katabilmek ve hep hayalini kurduğunuz organizasyonu gerçekleştirebilmek.

Carnaval İstanbul olarak hangi hizmetleri veriyoruz?

Düğün planlamasının en önemli bölümlerinden biri olan mekan süslemesi, işimizin en kreatif ve keyifli bölümünü oluşturuyor ve bu konuda sizi yardımcı olmaktan büyük keyif alıyoruz. Tarzınızı yansıtan detaylar, en güzel renkler ve aksesuarlar eşliğinde hayalini kurduğunuz ortama kavuşacaksınız.

Carnaval Düğün bünyesinde hizmet veren ''Orkestra Moonlight'' profesyonel solist ve müzisyenlerden oluşuyor. Bu ekibimiz aracılığıyla size kaliteli ve eğlence dolu organizasyonlar yaşatıyoruz. En sevdiğiniz şarkılara eşlik ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, muhteşem bir organizasyon süreci geçireceksiniz.

Davet ve organizasyonlarınızda ses, ışık ve truss kurulumlarını eğitimli teknik personelimiz ile yapıyor, kendimize ait ekipmanlarımız ile ekonomik bütçeler sunuyoruz. Bu olanaklarımız sayesinde ekipman için başka firma aramak zorunda kalmıyor, her şeye tek bir adresten sahip oluyorsunuz.

Bu hizmetlerimize ek olarak; kına organizasyonu, sünnet düğün organizasyonu, davetiye tasarımı ve dağıtımı, çadır temini ve süslemesi, mezuniyet törenleri organizasyonu, davul ve keman şov, sanatçı temini ve organizasyonu, fotoğraf ve video çekimi gibi olanaklarımız da bulunuyor. İhtiyaçlarınıza göre dilediğiniz imkandan yararlanabilirsiniz.

Peki bir kahve eşliğinde hayallerinizi paylaşmak için ofisimize gelip bizi ziyaret etmeye ne dersiniz? Bunun için yapmanız gereken tek şey; sayfanın üst kısmında yer alan ‘Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz doldurup görüşme tarihi belirlemek...

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mahallesi Sedef Caddesi 31 Sokak Ataşehir Residence A Blok Kat:7 Daire:32 Ataşehir/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.