Tekay Ses Ve Işık Sistemleri

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Tekay Ses Ve Işık Sistemleri Özellikler

Hizmet İçeriği
Barkovizyon ve Led Ekran DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu Havai Fişek Konfeti Lazer Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Özellikler
Kendi Ekipmanını Sağlıyor Şehir Dışında Hizmet

Tekay Ses Ve Işık Sistemleri Sık Sorulan Sorular

Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

Etkinlik başı


Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tekay Ses Ve Işık Sistemleri Hakkında

Tekay Müzik ailesi olarak, 1998 yılından beri ses ve ışık sistemleri konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. İlk günkü heyecanımızla, hatta her geçen gün kendimizi yenileyerek fark yaratan bir hizmet anlayışıyla karşınıza çıkıyoruz. Pek çok tekrarı olmadığını bildiğimiz organizasyona imza atan ekibimizle, düğün ve çok özel davetlerde görev alıyoruz. En mutlu günlerinizi daima büyük bir özveri ve planlamayla tasarlıyor, bu sayede kaliteli eğlence denildiğinde akla gelen markalardan bir tanesi oluyoruz!

Hayalleriniz gerçekleşmek üzere… Bu gece size en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmaya hazırlanıyoruz, sahnede bir yıldız gibi parlamayı hak ediyorsunuz! Hazırlıklara başlamadan önce isteklerinizi öğrendiğimiz görüşmeler de düzenliyoruz. Çünkü eğlenceleriniz için ihtiyacınız olan şeyleri biliyoruz. Geçiş hizmet yelpazemizle gecenizi taçlandırıyoruz. Sizi anlayan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ekip olarak merasimlerinizi taçlandırıyoruz. Ancak sadece birkaç sistem kurarak davetten ayrılmıyoruz. En küçük bir teknik sorunla karşılaşmamanızı da sağlıyoruz. Bir de İstanbul ses ve ışık sistemleri kiralama hizmetleri sunarak sektörde yerimizi alsak da sahne kurulumu da yapıyoruz.

Tekay Ses ve Işık Sistemleriyle düşlediğiniz geceyi kusursuz hale getiriyoruz. Üstelik bunu avantajlı fiyatlarla yapıyoruz. Bütçe planlamanızda fark yaratmamızı sağlayan ise; kendimize ait sistemlerin yanından müzik gruplarımızın da olması. DJ, orkestra ve sanatçılarımızla tarzınıza uygun repertuvar hazırlamayı da ihmal etmiyoruz. Festival, konser, after parti, şirket etkinliklerinde de yerimizi alıyor, kalitemizle kesintisiz eğlence sunuyoruz. En çok da düğün ve kına gecelerinde heyecanlanıyor, mutlak başarı prensibiyle dilediğiniz her yerde hizmet verebiliyoruz. Tabii ki aşkınıza ait görüntüler, barkovizyon ve LED ekrana yansıtılırken heyecanlanmamak elde değil!

Tüm bunların yanında, güvence göstermemizi arzu ediyorsanız; referans ve iş bitirme belgelerimizi de ekibimizden talep edebilirsiniz. Artık binleri de aşan gururlu tablomuzu büyük bir özveriyle size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul ses, sahne kiralama hizmetlerimizle eğlenceye dair her şey için sizi bekliyoruz! En özel geceniz için bir ân önce harekete geçmek istiyoruz, acele edin. Tekay Ses ve Işık Sistemleri iletişim bilgileri sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

  • Adres:

    Bağdat Cd. Selahattin Pınar Sk. Beste Apt. No: 5 D: 2 Feneryolu / Kalamış

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tekay Ses Ve Işık Sistemleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.