Tekay Ses Ve Işık Sistemleri

1

E-posta Gönder

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon

Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Havai Fişek, Konfeti, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Channel Sound & Dj Event
5 3

Kadıköy

Channel Sound & Dj Event

DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu
Stereo Music Weddings & Events
71 16

Maltepe

Stereo Music Weddings & Events

Barkovizyon ve Led Ekran

Hakkında

Tekay Müzik ailesi olarak, 1998 yılından beri ses ve ışık sistemleri konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. İlk günkü heyecanımızla, hatta her geçen gün kendimizi yenileyerek fark yaratan bir hizmet anlayışıyla karşınıza çıkıyoruz. Pek çok tekrarı olmadığını bildiğimiz organizasyona imza atan ekibimizle, düğün ve çok özel davetlerde görev alıyoruz. En mutlu günlerinizi daima büyük bir özveri ve planlamayla tasarlıyor, bu sayede kaliteli eğlence denildiğinde akla gelen markalardan bir tanesi oluyoruz!

Hayalleriniz gerçekleşmek üzere… Bu gece size en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmaya hazırlanıyoruz, sahnede bir yıldız gibi parlamayı hak ediyorsunuz! Hazırlıklara başlamadan önce isteklerinizi öğrendiğimiz görüşmeler de düzenliyoruz. Çünkü eğlenceleriniz için ihtiyacınız olan şeyleri biliyoruz. Geçiş hizmet yelpazemizle gecenizi taçlandırıyoruz. Sizi anlayan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ekip olarak merasimlerinizi taçlandırıyoruz. Ancak sadece birkaç sistem kurarak davetten ayrılmıyoruz. En küçük bir teknik sorunla karşılaşmamanızı da sağlıyoruz. Bir de İstanbul ses ve ışık sistemleri kiralama hizmetleri sunarak sektörde yerimizi alsak da sahne kurulumu da yapıyoruz.

Tekay Ses ve Işık Sistemleriyle düşlediğiniz geceyi kusursuz hale getiriyoruz. Üstelik bunu avantajlı fiyatlarla yapıyoruz. Bütçe planlamanızda fark yaratmamızı sağlayan ise; kendimize ait sistemlerin yanından müzik gruplarımızın da olması. DJ, orkestra ve sanatçılarımızla tarzınıza uygun repertuvar hazırlamayı da ihmal etmiyoruz. Festival, konser, after parti, şirket etkinliklerinde de yerimizi alıyor, kalitemizle kesintisiz eğlence sunuyoruz. En çok da düğün ve kına gecelerinde heyecanlanıyor, mutlak başarı prensibiyle dilediğiniz her yerde hizmet verebiliyoruz. Tabii ki aşkınıza ait görüntüler, barkovizyon ve LED ekrana yansıtılırken heyecanlanmamak elde değil!

Tüm bunların yanında, güvence göstermemizi arzu ediyorsanız; referans ve iş bitirme belgelerimizi de ekibimizden talep edebilirsiniz. Artık binleri de aşan gururlu tablomuzu büyük bir özveriyle size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul ses, sahne kiralama hizmetlerimizle eğlenceye dair her şey için sizi bekliyoruz! En özel geceniz için bir ân önce harekete geçmek istiyoruz, acele edin. Tekay Ses ve Işık Sistemleri iletişim bilgileri sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Galip Ayaz

  • Adres: Bağdat Cd. Selahattin Pınar Sk. Beste Apt. No: 5 D: 2 Feneryolu / Kalamış

Tekay Ses Ve Işık Sistemleri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!