Işık, Ses ve Düzenleme İstanbul

D.O.O.R. Wedding & Events

Ekiple Tanışın

  • Genel Koordinatör

D.O.O.R. Wedding & Events Özellikler

Hizmet İçeriği
Barkovizyon ve Led Ekran DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu Havai Fişek Konfeti Lazer Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Kendi Ekipmanını Sağlıyor Şehir Dışında Hizmet Ekipman Kiralıyor

D.O.O.R. Wedding & Events Sıkça Sorulan Sorular

Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

Her ikisi de

Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

1 saat

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar

D.O.O.R. Wedding & Events Hakkında

D.O.O.R Ajans ve Organizasyon Hizmetleri adı ile İstanbul’da kurulduk ve 2002 yılından beri bilfiil faaliyet gösteriyoruz. Fakat her yıl giderek büyüyen geniş çaptaki hizmetlerimizi Türkiye’nin hemen her bölgesi için de sunabiliyoruz. Hatta bu büyüme ve çalışan kadrosu artışımızla birlikte ikinci ofisimizi de Ankara’ya açtık. Ülkemizin en büyük insan kaynakları, personel desteği ve saha ekipmanı kiralama firmalarından biriyiz. Düğün, nişan, sünnet gibi özel günler başta olmak üzere; fuarlar, konserler, seminerler, kurumsal etkinlikler, açılışlar, davetler, toplantılar ve daha pek çok toplu etkinlik için destek veriyoruz.

Düğün ses ışık organizasyonu konusunda size eksiksiz bir hizmet sunabiliriz. Sahne kurulumundan kaliteli ses sistemlerine, ışıklandırma sistemlerine ve müzik sistemlerine kadar tüm teknik ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Düğününüzün gerçekleşeceği mekanın büyüklüğü, kapasitesi, açık veya kapalı oluşu da bizim için hiçbir sakınca yaratmaz. En uygun malzeme ve sistemleri sizinle kolayca buluşturabiliriz. Eğer dilerseniz güvenli bir şekilde sizin veya konuklarınızın transferini de gerçekleştirebiliriz.

Ayrıca, düğününüze farklı bir estetik kazandıracak ışıklı harf kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. İster baş harflerinizi ister düğün tarihinizi isterseniz de “love, aşk veya Mr&Mrs” gibi kelimeleri de seçebilirsiniz. Mekanınızın süsleme konseptinde kullanacağınız ışıklı harflerimizin önünde fotoğraf çektirmeyi seveceğinize eminiz.

Ses ve ışık sistemleri İstanbul’da kime emanet edilir diyorsanız doğru yerdesiniz. Door Event olarak yılların tecrübesi ile size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Düğününüzün tüm ihtiyaçlarının eksiksiz olarak tek bir elden giderilmesini istiyorsanız bize ulaşarak ihtiyaçlarınızı anlatabilir ve kapsamlı hizmetinizi uygun fiyat politikası ile alabilirsiniz. Fiyat teklifi almak veya bize herhangi bir sebepten dolayı ulaşmak isterseniz yapmanız gerek basit. Hemen sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya yandaki formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak tek tıkla mesajınızı yollayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Sinanpaşa Mah. Akmaz Çeşme Sk. No: 29 / B 34353 Beşiktaş

  • Haritadaki Konumu

    D.O.O.R. Wedding & Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.