Baytek Ses Işık

E-posta Gönder

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

Kağıthane, İstanbul

Lokasyon


Önerilen Firmalar

Stereo Music Weddings & Events
56 14

Maltepe

Stereo Music Weddings & Events

Barkovizyon ve Led Ekran
Eventin Turkey Ses Işık Görüntü
13 12 6

Avcılar

Eventin Turkey Ses Işık Görüntü

Barkovizyon ve Led Ekran
Levent Özdemir Müzik, DJ, Ses ve Işık
15 4

Sarıyer

Levent Özdemir Müzik, DJ, Ses ve Işık

Barkovizyon ve Led Ekran

Hakkında

BAYTEK Ses Işık ve Görüntü Sistemleri A.Ş. 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yönetim kurulu üyelerinin otuz beş yıllık tecrübesi ve çalışanlarının teknik ve ticari eğitimleri ile güçlenmiş kadrosu çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Misyonu, bir dünya firması olmak olan BAYTEK, bünyesinde Avrupa merkezli distribütörlükler bulundurarak yenilikçi düşünceler ile kıyaslanamayacak teknik ve ticari etik değerleri uygulayan, bunun yanında aldığı pozitif geri dönüşler ve sunduğu unutulmaz hizmet anlayışı ile kendine olan güvenini yenileyen çağa ayak uyduran değil çağın değişmesine örnek olan bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Genç kadrosuyla dinamik bir çalışma temposuna sahip, deneyimli yönetimi ile güven veren, sadece teknik anlamda değil manevi ve çevresel değerlerde önem veren kurumsal bir kuruluş olarak anılmayı kendisine vizyon edinmiştir.

BAYTEK 2010 yılı itibari ile misyonun doğrultusunda çalışmalarına başlamış ve İspanyanın Valencia şehrinde D.A.S. AUDIO firması ile ilk anlaşmasını yaparak vizyonundaki girişimci ve yenilikçi ruhunu Türkiye piyasasında hissettirmeyi başarmıştır. D.A.S. AUDIO firması ile birlikte ürün kataloğuna kiralama firmaları ve seslendirme firmaları için profesyonel ses sistemleri ürünlerini eklemiş ve ardından Rollspeed S.A. firması ile anlaşarak kataloğuna ses ve ışık sistemlerinin kurulum ve kullanımını kolaylaştırıcı mekanik sistemleri eklemiştir. İspanyol Fenix markası BAYTEK firması ile Türkiye de ilklerin öncüsü olmuş ve line-array sistemlerin her alanda daha rahat kullanımı ile ülkemize ve ses ve ışık sistemleri piyasasına farklı bir bakış açısı katmayı başararak misyonu doğrultusunda yoluna devam etmektedir. 2010 yılı sonlarına doğru Italyan Bespeco firması ile başladığı ticari yolculukla, müzisyen aksesuarları ve sahne aksesuarları anlamında ülkemize farklı bir dizayn sunarak genç ve dinamik vizyonu ile kullanıcıların takdirini almayı başarmış ve bu yolda başarılarını sürdürmeye devam etmektedir.

BAYTEK firmasının ilk hedefi eğitimli kadrosu ve kaliteli teknik ekibi ile müşterileri için iyi bilinen bir güvenilirlik sağlamaktır. Eğitimli kadrosu ve geniş müşteri kitlesinin yılların deneyimi ile birleşmesiyle insanlara doğru adreste bulunduklarını hissettirmek BAYTEK ailesi için ticaretin de ötesindedir.

İletişim

Birol Unal

Kemal Tektas

  • Adres: Çağlayan Mh. Okul Cd. No:16

Baytek Ses Işık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!