Demo Ses Işık ve Görüntü Sistemleri

Demo Ses Işık ve Görüntü Sistemleri


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Demo Ses Işık ve Görüntü Sistemleri sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

1987 YILININ 05 / Mayıs ayından bu yana Müzik Programları, Organizasyon. Türkiyede ve yurt dışı organizasyonlarında sayılı beş yıldızlı BanQuet çalışmaları ve Ürün Lansmanları, Bayi toplantıları. Below the line Hizmetleri ve Outdoor etkinlikleri konularında Ses Sistemleri. Ses Görüntü, Sahne ve Platformlar. Işık Sistemleri, LCD / DLP, Projektörler, Simültane Çeviri Sistemleri. Video Kayıt ve Oynatıcıları, Video Wall ve Video küp, Multimedya uygulamaları,Fuar ses ve ışık teknik hizmetleri, Davet. Masa sandalye süslemeleri. Mekan dekorasyonu, (FİNGO Orkestra Grupları,Trio, DJ. ve manken organizasyonları) vs. konularında odaklanan Şirketimizin maksimum fayda sağlayacak şekilde yapılanma sürecini tamamlamıştır.

Tüm verdiğimiz hizmetlerde birinci el olma çabalarımızın sonucu yukarıdaki hizmet verdiğimiz tüm malzemeleri 05/09/1996 itibarıyla bünyemize katıp ayrı bir departman oluşturarak uygun fiyatlar ile kiralama hizmetleri de vermeye başlamış bulunuyoruz. Fiyatlarımız piyasa şartlarına göre çok uygundur.

Hizmetlerimiz: Orkestra Grubu, Havai Fişek gösterisi,Trio Müzik, Düğün Organizasyonu, Nişan, Mezuniyet Partileri, DJ Organizasyonları, Canlı Orkestra Grupları, Video ve Fotoğraf Özel Çekimleri, Bayi Toplantıları, Şirket Yemekleri, Tasarım Organizasyonları

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Tunay Demirag Adres Yayla Mah. Yay Meydanı Cad. No:107/A Feriköy İstanbul
Şişli,
Evleneceklere Destek Hareketi
Demo Ses Işık ve Görüntü Sistemleri ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Demo Ses Işık ve Görüntü Sistemleri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap