Yves Rocher ile 2014’e Merhaba!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:06 dakika

29.06.2020

Düğün hazırlıklarınızın telaşından kişisel bakım konusunda kendinize yeterince zaman ayıramadınız ve düğün günü geldi çattı mı? Hemen paniklemeyin! Yeni yılın sihirli değneği başınıza dokunacak! Nasıl mı?

Her Şey Sizin Güzelliğiniz İçin

Sevgili Düğün.com Gelinleri, düğününüze hazırlanırken nasıl yorulduğunuzu, tatlı da olsa nasıl bir stres yaşadığınızı ve bu süreçte kişisel bakımınıza pek de vakit ayıramayarak eşiniz ve yeni hayatınız için özveride bulunduğunuzu herkesten çok biz biliyoruz. Ama artık biraz da kendinizle ilgilenmenin vakti geldi. Cilt bakım ve makyaj ürünleri, parfümler, vücut ve güneş ürünleri gibi kişisel bakım ürünleri ile Yves Rocher, yeni yıla girerken Düğün.com Gelinlerine özel indirimler, hediyeler ve avantajlar sunmaya devam ediyor.

yves rocher ile 2014’e merhaba!

Kokuların Hafızası

Koku hücreleriyle, duygusal hafıza merkezi çok yakın bir ilişki içinde görev yapar. Hayatınızda unutmak istemeyeceğiniz, her anıyla, her detayıyla hatırlamak isteyeceğiniz düğününüzü birbirinden müthiş kokularla eşinizin de hafızasına kazıyabilirsiniz. Evlilik yıldönümünüzü asla unutmaması için kokuların yardımınıza koştuğunu göreceksiniz. Gül, yasemin, portakal, müge, leylak... Bu kokuların cazibesiyle akıllardan çıkmayacaksınız. Üstelik yılbaşına özel vücut sütleri ve duş jelleri içeren etkileyici ve çekici EDP parfüm setleri, 2014’ün de, evliliğinizin de vazgeçilmezi olacak…

Vanilyanın Dayanılmaz Hafifliği

Yeryüzündeki en mükemmel kokulardan biri olan vanilyanın, afrodizyak etkisi yarattığı bilinen bir gerçek. Bu kokuyu duyumsayan kişide ruhen ve bedenen yarattığı rahatlama hissi, kendini adeta bir alışkanlığa çevirecek güçte.. Vanilya kokusunun en etkileyici hali elbette bir tenle birleştiğinde ortaya çıkıyor. Düğün öncesi bakım ile teninizin vanilya kokusuyla bütünleşmesi için müthiş bir fırsat siz Düğün.com Gelinlerini bekliyor. Yves Rocher’nin limitli üretimiyle yılbaşına özel olarak sizlere sunduğu Altın Vanilya Serisinde, EDT parfüm, vücut sütü, duş jeli ve mumuyla, daha yoğun vanilya aroması tüm cildinizi saracak ve daha fazla vanilya keyfi ile eşinizi büyüleyeceksiniz.

Renklerin Gücüne İnanın

Size sihirli bir kutunun varlığından söz etsek bu fikir çok hoşunuza gitmez miydi? Gelin bakımı ve makyajınızda da kullanabileceğiniz bu sihirli kutunun düğününüzden sonra da 2014 boyunca yanınızdan ayıramayacağınız bir ihtiyaca dönüştüğünü göreceksiniz. Çünkü 3 ayrı ürün, 54 farklı renk seçeneği ile mükemmel makyajın sırrı bu kutuda! 24 farklı renk far ve gloss, 6 farklı renk allık ile birlikte kolay bir uygulama için 3 adet sünger far fırçası, 1 adet gloss fırçası ve allık fırçası içeren bu sihirli kutu ile yeni hayatınıza ve yeni yıla girerken büyüleyici bir makyajla herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.

Nasıl Güveneceğiz?

1959 yılında Fransa'da kurulan Yves Rocher markası, bugün hala ürünlerini organik tarım sahalarında yetiştirmeye devam ediyor. Kimyager, biyolog ve dermatologlardan oluşan kadrosu ile 1100 ayrı bitkisel içerik keşfetmiş olan Yves Rocher, yetiştirici, üretici ve dağıtıcı kimliği ile müşterilerine doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı ve yenilikçi ürünler sunuyor. Bugün dünyada 88 ülkede, Türkiye’de ise 28 şehirde 95 satış noktası ve 7 gün 24 saat alışveriş yapabilmeniz için internet sitesi ile sizlere ulaşan Yves Rocher, doğum yeri olan Fransa'da kozmetik sektörünün hala bir numaralı markası.

Güzellik Merkezleri

Seni düğününe hazırlayacak en iyi güzellik merkezleri burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Güzellik merkezlerini incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Güzellik Merkezi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Güzellik Merkezleri Firmaları

Güzellik Merkezleri kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

Sevda Beyazoğlu

Düğün Tarihi: 11.10.2014


Makyaj kutusu cok kullanıslı ve güzel. Tavsiye ederim...