Güzellik Merkezleri İstanbul

Beautyway Güzellik Merkezi

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Beautyway Güzellik Merkezi Özellikler

Hizmet İçeriği
Cilt bakımı Epilasyon Makyaj Zayıflama İpek kirpik Kirpik lifting Dudak renklendirme Microblading Kalıcı eyeliner Hydrafacial cilt bakımı Leke tedavisi Selülit tedavisi Sıkılaşma Medikal masaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Beautyway Güzellik Merkezi Hakkında

Yaşamınızın en mutlu zamanlarında Beautyway Güzellik Merkezi olarak bizim de bir payımızın olmasını istiyoruz. Güzelliğinize güzellik katmak ve ihtiyacınız bakım hizmetlerini en iyi şekilde sunmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İstanbul’da faaliyet gösteren bir güzellik merkeziyiz. Hizmet sunmaya başladığımız ilk günden itibaren kendimizi daima geliştiriyor ve gelin adaylarının düğünden önce uğradığı ilk adresler arasında olmayı başarıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını savunuyoruz. Tamamen istek ve beklentilerinize uygun çalışmalar yapıyoruz. Güzellik sektöründe moda olan tüm yenilikleri ve en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Amacımız güzellik merkezimizden mutlu bir şekilde ayrılmanız.

İlk günkü heyecan ve enerjimizi hala koruyoruz. Sahip olduğumuz tüm deneyimleri sizin isteklerinizle birleştiriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte sizi hijyenik koşullarda ağırlıyoruz. Bünyemizde başta cilt bakımı olmak üzere epilasyon, makyaj uygulamaları, zayıflama, ipek kirpik, kirpik lifting, dudak renklendirme, microblading, kalıcı eyeliner, hydrafacial cilt bakımı, leke tedavisi, selülit tedavisi, sıkılaşma uygulamaları ve masaj hizmetlerimiz bulunuyor. Tamamen ihtiyaçlarınıza uygun olarak çalışmamızı sürdürüyoruz. Örneğin yaptırmak istediğiniz uygulamaya hiç ihtiyacınızın olmadığını tespit edersek sırf para kazanmak için o işlemi yapmak yerine verim alamayacağınızı açık sözlülükle belirtiyoruz. Sözlerimize her zaman güvenebilirsiniz. Hem sağlığınızı koruyor hem de güzelleşmenizi sağlıyoruz.

Makyajla güzel olmak elbette hoş bir şey. Ancak makyajsız bile güzel olmak tüm kadınların isteğidir. Biz de size tam olarak bunu sağlıyoruz. Yapacağımız uygulamalarla doğal cilt yapınızı koruyor ve güçlendiriyoruz. Kaş ve kirpik gibi farklı pek çok işlemi yaparak da size sürekli olarak bakımlı görüneceğiniz bir hizmet sunuyoruz.

Kartal güzellik merkezleri arasında yer aldığımız Beautyway Güzellik Merkezi’ne düğününüzden önce uğramak isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak ulaşabilir, görüşme için randevu talebi oluşturabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Atalar Mah. Atalar Cad. No:62/ A Kartal/ İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Beautyway Güzellik Merkezi Yol Haritası

Beautyway Güzellik Merkezi Yorumları (1)

Derya & Volkan

Düğün Tarihi: 05.09.2020

Düğün öncesi yaptırdığım cilt bakımı ve kalıcı makyaj işlemleriyle harika fotoğraflar ve tüm detaylar için teşekkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.