Güzellik Merkezleri İstanbul
Aynur Gündüz

Aynur Gündüz Hair&MakeUp, Nail Art

Aynur Gündüz Hair&MakeUp, Nail Art

Ekiple Tanışın

  • Aynur Gündüz
    Firma Sahibi

Aynur Gündüz Hair&MakeUp, Nail Art Hakkında

30 yıllık deneyimin uygulayıcısı İstanbul güzellik merkezi Aynur Gündüz Hair & MakeUp, Nail Art, kişisel bakım ve güzellik üzerine çalışmalarını başarıyla sürdürmeye devam ediyor. İstanbul Şişli’de bulunan stüdyo, evleneceklerin düğün öncesinde kişisel bakım ihtiyacına yanıt veriyor. Tepeden tırnağa güzelliğe ve bakıma dair her talebe yanıt veren işletme, profesyonel ve alanında uzman kadrosuyla iş başında!

Deneyim

4 kişilik kadrosuyla çalışmalarını yürüten, bakım ve güzellik sektöründeki gelişmeleri adım adım takip eden firma, geniş kitlelere yaptığı uygulamalarıyla müşteriler tarafından rağbet görüyor. Eğitim vererek birçok öğrenci yetiştiren Aynur Gündüz ve ekibi, İstanbul güzellik merkezleri arasındaki şanını giderek katlıyor. Başarılı çalışmaları, kaliteli uygulamalarıyla güzelliğinizi ortaya çıkarmada ustalığını ortaya koyuyor.

Hizmetler

Stüdyo, kendinize bakımın bir parçası olan, kişisel estetiğinizi vurgulayan, görsel çekiciliği ve sanatın ifadesi olan nail art uygulaması gerçekleştiriyor. Kirpiklerinize doğal bir görünüm, kıvrım ve bakım katan kirpik lifting, ipek kirpik çalışmaları yapıyor. Kaşlara dolgun bir görünüş katan, forma sokan ve kalıcılığı olan kaş pudralama, kaş kontür işlemlerini hayata geçiriyor.

Uzun süreli oluşuyla dikkat çeken ve cilt altındaki pigmentlere uygulanarak kalıcılık sağlayıp günlük makyaj süresinden zaman kazandıran kalıcı makyaj; el ve ayakların tırnak kesimini, bakımını, ölü deriden kurtulma işlemini içeren manikür ve pedikür; özel günleriniz için dünyaca kabul edilmiş makyaj malzemeleri ile gece, gündüz ve gelin makyajı güzellik merkezinin uyguladığı diğer hizmetlerden…

İstanbul en iyi güzellik merkezleri arasına yerleşen ve yaptığı başarılı,kaliteli uygulamalarla dikkatleri çeken Aynur Gündüz Hair & MakeUp, Nail Art, müşteri memnuniyetini en iyi referans yöntemlerinden biri olarak görüyor. Aynur Gündüz Hair & MakeUp, Nail Art’ın verdiği fiyat teklifini öğrenmek isterseniz iletişim numarasından ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanınız.

İletişim

  • Adres::

    şişli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.