Toka Kuaför Çiftehavuzlar

E-posta Gönder

Güzellik Merkezleri

Kategori

Manikür / pedikür

Hizmet İçeriği

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Ağda, El / Ayak bakımı, Makyaj, Manikür / pedikür, Saç
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellikler

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Haftasonu Hizmet

Önerilen Firmalar

Metropol Beauty
27 3 10

Ataşehir

Metropol Beauty

Cilt bakımı
Beautyway Güzellik Merkezi
2 1

Kartal

Beautyway Güzellik Merkezi

Cilt bakımı
La Luna Beauty Skin Fit
35 7

Maltepe

La Luna Beauty Skin Fit

Cilt bakımı

Hakkında

1999 yolunda Bağdat Caddesi’nde yolculuğumuza başladık. Bugün Ataşehir’deki 2 yeni şubemizin yanında en yoğun semtlerden biri olan Şaşkınbakkal’da Toka Kuaför Çiftehavuzlar ismiyle hala hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca 2004 yılından beri Richmond/ Londra’da bulunan Toka Kuaför ve Güzellik Merkezi aracılığıyla oradakilere de hizmet veriyor ve ismimizi yurt dışında tanıtıyoruz. Her bir şubemizde amaçladığımız yüksek hizmet kalitesiyle memnuniyet yaratmak!

Kişisel bakımın sadece kadınlar için değil erkekler için de önemli olduğundan hareketle kadın ve erkek bölümlerimizin bulunduğu salonumuzda müşterilerimizin beklentilerini tamamiyle karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Amacımız doğrultusunda zaman zaman merkezimizde bazı değişiklikler yapıyoruz. Örneğin başlangıçta 300 metrekarelik olan salonumuzu artan taleplerle birlikte 400 metrekarelik olarak yeniden tasarladık. Bunun yanında kadromuzun yıllardır pek değişmediğini söyleyebiliriz. Çünkü oturmuş bir yapıyla ve tecrübeli bir ekiple hizmet vermenin avantajını yaşıyor, kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Gelelim merkezimizdeki düğün hazırlıkları hizmetlerine:

Düğüne konforlu bir şekilde hazırlanmak, kendini iyi hissetmek her gelin ve damat adayının isteği! Bu sebeple; saç ve makyajdan el-ayak bakımına ağdadan manikür ve pediküre düğün paket hizmetlerimiz bulunuyor. Düğün hazırlıklarınızı salonumuzda yapmak isterseniz size rahat edebileceğiniz ortamı sunuyoruz. Yine de düğün gününde zamanınızı daha iyi yönetmek isterseniz evinizde ya da düğün mekanınızda hizmet verebiliyor, profesyonel ekibimizi bu koşullara göre hazır edebiliyor, yönlendirebiliyoruz. Verdiğimiz her hizmette odak noktamız sizsiniz. Hayallerinizi temel almakla birlikte gelinliğinize, düğün mekanınıza, organizasyon temanıza göre bile farklılıklar katarak sizi hazırlıyoruz.

Kısaca, Şaşkınbakkal kuaförleri arasından bizi seçerseniz düğün yolculuğunuzda bizimle beraber yol almaktan memnun kalacağınıza eminiz.

Biz kendimizi anlattık, şimdi sıra sizde! Tek yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz doldurarak “ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamak ya da sayfa üzerindeki iletişim bilgilerinden yararlanmak!

İletişim

Serap Aksu

Emrah Çoban

  • Adres: Hasan Ali Yücel Sk.Senil Apt.No:36/1 Çiftehavuzlar, Caferağa

Toka Kuaför Çiftehavuzlar Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!