Güzellik Merkezleri İstanbul

Toka Kuaför Çiftehavuzlar

Ekiple Tanışın

  • Finans Müdürü

Toka Kuaför Çiftehavuzlar Özellikler

Hizmet İçeriği
Ağda El / Ayak bakımı Makyaj Manikür / Pedikür Saç
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Toka Kuaför Çiftehavuzlar Hakkında

1999 yolunda Bağdat Caddesi’nde yolculuğumuza başladık. Bugün Ataşehir’deki 2 yeni şubemizin yanında en yoğun semtlerden biri olan Şaşkınbakkal’da Toka Kuaför Çiftehavuzlar ismiyle hala hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca 2004 yılından beri Richmond/ Londra’da bulunan Toka Kuaför ve Güzellik Merkezi aracılığıyla oradakilere de hizmet veriyor ve ismimizi yurt dışında tanıtıyoruz. Her bir şubemizde amaçladığımız yüksek hizmet kalitesiyle memnuniyet yaratmak!

Kişisel bakımın sadece kadınlar için değil erkekler için de önemli olduğundan hareketle kadın ve erkek bölümlerimizin bulunduğu salonumuzda müşterilerimizin beklentilerini tamamiyle karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Amacımız doğrultusunda zaman zaman merkezimizde bazı değişiklikler yapıyoruz. Örneğin başlangıçta 300 metrekarelik olan salonumuzu artan taleplerle birlikte 400 metrekarelik olarak yeniden tasarladık. Bunun yanında kadromuzun yıllardır pek değişmediğini söyleyebiliriz. Çünkü oturmuş bir yapıyla ve tecrübeli bir ekiple hizmet vermenin avantajını yaşıyor, kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Gelelim merkezimizdeki düğün hazırlıkları hizmetlerine:

Düğüne konforlu bir şekilde hazırlanmak, kendini iyi hissetmek her gelin ve damat adayının isteği! Bu sebeple; saç ve makyajdan el-ayak bakımına ağdadan manikür ve pediküre düğün paket hizmetlerimiz bulunuyor. Düğün hazırlıklarınızı salonumuzda yapmak isterseniz size rahat edebileceğiniz ortamı sunuyoruz. Yine de düğün gününde zamanınızı daha iyi yönetmek isterseniz evinizde ya da düğün mekanınızda hizmet verebiliyor, profesyonel ekibimizi bu koşullara göre hazır edebiliyor, yönlendirebiliyoruz. Verdiğimiz her hizmette odak noktamız sizsiniz. Hayallerinizi temel almakla birlikte gelinliğinize, düğün mekanınıza, organizasyon temanıza göre bile farklılıklar katarak sizi hazırlıyoruz.

Kısaca, Şaşkınbakkal kuaförleri arasından bizi seçerseniz düğün yolculuğunuzda bizimle beraber yol almaktan memnun kalacağınıza eminiz.

Biz kendimizi anlattık, şimdi sıra sizde! Tek yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz doldurarak “ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamak ya da sayfa üzerindeki iletişim bilgilerinden yararlanmak!

İletişim

  • Adres:

    Hasan Ali Yücel Sk.Senil Apt.No:36/1 Çiftehavuzlar, Caferağa

  • Haritadaki Konumu

    Toka Kuaför Çiftehavuzlar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.