Güzellik Merkezleri İstanbul

Naturel Güzellik Salonu

Naturel Güzellik Salonu

Ekiple Tanışın

Naturel Güzellik Salonu Hakkında

Kadıköy Naturel Güzellik Salonu uzun yıllar güzellik ve estetik sektöründe edinilmiş eğitim ve tecrübesiyle uzm. estetisyen Sevil Akyüz tarafından kurulmuştur. 2006-2009 yılları arasında Kadıköy Güzellik Merkezi olarak prf.dr Özden Candır eşliğinde işletilmiş ve daha sonrasında sağlık bakanlığının yeni vermiş oldugu kararlar üzerine 2009 itibari ile Kadıköy Natural Güzellik olarak yeni açılan birimleriyle hizmetine devam etmektedir.

Daha önceleri hobi olarak ilgilendiği güzellik , zayıflama ve cilt bakımı konusunda, daha sonra çeşitli eğitimler alarak meslek hayatına atılan ve asıl uzmanlık alanı olan teknoloji bilimini güzellik ile buluşturan Burçin Solmaz deneyimli bir uzman olarak Kadıköy Naturel Güzellik Salonumuzun Zayıflama ve masaj birimlerinin başında yer almaktadır.

Firmamızın temel ilkesi ; konusunda eğitimli ve uzman kadromuzla Cilt ve Vücut estetiği alanında en son teknoloji sistemlerini kullanmaya odaklı , dünyaca ünlü firma ve markalarla çalışarak sizlere en sağlıklı ve doğru hizmeti vermektir.

Siz değerli müşterilerimize eğitimli kadromuzla, her zaman güler yüzlü hizmet ve en doğru yöntemlerle sürekli çözümler bulmaya devam edeceğiz.

İletişim

  • Adres::

    Kurbağalıdere Cad. Şafak Apt. No:23/4 - 6

  • Haritadaki Konumu

    Naturel Güzellik Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.