Güzellik Merkezleri İstanbul

Ozon Center

Ekiple Tanışın

Ozon Center Özellikler

Hizmet İçeriği
Epilasyon Kök hücre tedavisi Ozon tedavisi
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Ozon Center Hakkında

Düğününüzün baş kahramanı olarak bütün gözlerin üzerinizde olduğu o mutlu günde güzelliğinize ve sağlınıza her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyarsınız. Bunun içinde düğününüze hazırlık süreci, özellikle son bir kaç ay çok önemlidir. Bu birkaç ayda düğününüze fiziksel hazırlık ve güzelleşmek için seçeceğiniz uygulamalar kadar, bu uygulamaların kısıtlı sürenizi verimli olarak kullanabileceğiniz bir programla sunulması da önemlidir.

Ozon Center olarak, kendini tüm dünyada kanıtlamış sağlık ve güzellik uygulamalarını medikal koşullarda ve doktor gözetiminde uyguladığımız gibi, bu uygulamaları siz gelin adaylarımız için alternatif paketler haline getirdik.
Seçeceğiniz paketteki uygulamaları 2 aylık bir periyot içinde almanızı sağlayacak takvimi beraber belirlemek için sizi kliniklerimize bekliyoruz.

OZON CENTER

OZON CENTER DÜĞÜN ÖNCESİ UYGULAMALARI

1- OZON TERAPİ
Çevresel faktörle meydana gelen ve vücudumuzda biriken toksinlerin atılması sürdürülebilir sağlığımız ve gelecekte doğacak çocuklarımız açısından çok önemlidir. Bunu sağlayan ozon tedavisi, tüm dünyada kabul görmüş ve tıp dünyasında on yıllardır kullanılan güvenli ve etkili bir yöntemdir.
2-PRP
Cildinizin gençleşmesi, parlaması, kırışıklarla savaşması için kendi kanınızın onarıcı yapı taşlarının ayrıştırılarak cilt altınıza enjekte edilmesi işleminin genel adına PRP denmektedir. Prp' de kendi kanınız kullanıldığı için risk yok denecek kadar azdır ve sonuçlar memnun edicidir.
3- TÜM VÜCUT EPİLASYON
Lazer epilasyonda sonuç almak için kıl yapınıza en uygun makineyi seçmek çok önemlidir.
4- ANDÜLASYON MASAJ TERAPİSİ
15 dakikalık bir masajla 2,5 saat yürümeye eş değer bir fiziksel rahatlama sağlar.

GOLD PAKET
1-OZON TERAPİ
2-PRP
3-LAZER EPİLASYON
3- ANDÜLASYON MASAJ TERAPİSİ
(Hediye)
SILVER PAKET
1-OZON TERAPİ
2- PRP
3- ANDÜLASYON MASAJ TERAPİSİ
(Hediye)
OZON CENTER DÜĞÜN ÖNCESİ BRONZE PAKET
1-PRP
2-LAZER EPİLASYON

Uygulama ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için web adresimizi ziyaret edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Hakkımızda
Vizyon
Modern tıbbın gelişimiyle birlikte temel kuram olan hastalık yoktur hasta vardır felsefesinden iyice uzaklaşılarak hastalıkların tedavisinde buz dağının sadece görünen kısmıyla ilgilenilmeye başlandı. Teknolojinin nimetleri hastalıkla mücadelede hekimlerin önüne sınırsız imkanlar sundu ama hekimlik bir sanat olmaktan çıkıp gelişen teknolojinin güdümüne girdi.

Bütünsel tıp, teknolojinin imkanlarını kullansa da bu aracın amaç haline gelmesine dur diyen bir duruş olarak ortaya çıktı. Bütünsel tıbba göre “Hastalık yoktur hasta vardır”. Aynı zamanda bütünsel tıbba göre “Hekimlik bir sanattır”.

Teşhis ve tedavide hekimin parmak uçları yani el becerisi ve hastanın vermiş olduğu bilgiler en az teknolojin sağladığı imkanlar kadar önemlidir. Çünkü bütünsel tıp sadece hastalığa değil hastaya ve hikayesine de yoğunlaşır.

Misyon
Biz Ozon Center kurucuları ve doktorları olarak hastalıklarınızın tedavisinde modern ve geleneksel yöntemleri ön yargısız şekilde değerlendiriyor ve sizin için en uygun tedavi protokolünü belirleyerek hastalığınızla birlikte sizi iyileştirmeye odaklanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Pelinli Sok. No:18/4 Esen Apt. Kat:1 İncirli/Bakırköy <br/> Meriç Cad. Kamelya Çarşı K:2 No:21 Ataşehir

  • Haritadaki Konumu

    Ozon Center Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.