Ozon Center

E-posta Gönder

Güzellik Merkezleri

Kategori

Epilasyon

Hizmet İçeriği

Bakırköy, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Epilasyon, Kök hücre tedavisi, Ozon tedavisi
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Haftasonu Hizmet

Önerilen Firmalar

Breanda Louis Güzellik Merkezi
36 3 2

Bakırköy

Breanda Louis Güzellik Merkezi

Epilasyon
Dreambeauty Güzellik Evi
11 4

Gaziosmanpaşa

Dreambeauty Güzellik Evi

Epilasyon
Tuğçe Alp Beauty
47 1 8

Şişli

Tuğçe Alp Beauty

Epilasyon

Hakkında

Düğününüzün baş kahramanı olarak bütün gözlerin üzerinizde olduğu o mutlu günde güzelliğinize ve sağlınıza her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyarsınız. Bunun içinde düğününüze hazırlık süreci, özellikle son bir kaç ay çok önemlidir. Bu birkaç ayda düğününüze fiziksel hazırlık ve güzelleşmek için seçeceğiniz uygulamalar kadar, bu uygulamaların kısıtlı sürenizi verimli olarak kullanabileceğiniz bir programla sunulması da önemlidir.

Ozon Center olarak, kendini tüm dünyada kanıtlamış sağlık ve güzellik uygulamalarını medikal koşullarda ve doktor gözetiminde uyguladığımız gibi, bu uygulamaları siz gelin adaylarımız için alternatif paketler haline getirdik.
Seçeceğiniz paketteki uygulamaları 2 aylık bir periyot içinde almanızı sağlayacak takvimi beraber belirlemek için sizi kliniklerimize bekliyoruz.

OZON CENTER

OZON CENTER DÜĞÜN ÖNCESİ UYGULAMALARI

1- OZON TERAPİ
Çevresel faktörle meydana gelen ve vücudumuzda biriken toksinlerin atılması sürdürülebilir sağlığımız ve gelecekte doğacak çocuklarımız açısından çok önemlidir. Bunu sağlayan ozon tedavisi, tüm dünyada kabul görmüş ve tıp dünyasında on yıllardır kullanılan güvenli ve etkili bir yöntemdir.
2-PRP
Cildinizin gençleşmesi, parlaması, kırışıklarla savaşması için kendi kanınızın onarıcı yapı taşlarının ayrıştırılarak cilt altınıza enjekte edilmesi işleminin genel adına PRP denmektedir. Prp' de kendi kanınız kullanıldığı için risk yok denecek kadar azdır ve sonuçlar memnun edicidir.
3- TÜM VÜCUT EPİLASYON
Lazer epilasyonda sonuç almak için kıl yapınıza en uygun makineyi seçmek çok önemlidir.
4- ANDÜLASYON MASAJ TERAPİSİ
15 dakikalık bir masajla 2,5 saat yürümeye eş değer bir fiziksel rahatlama sağlar.

GOLD PAKET
1-OZON TERAPİ
2-PRP
3-LAZER EPİLASYON
3- ANDÜLASYON MASAJ TERAPİSİ
(Hediye)
SILVER PAKET
1-OZON TERAPİ
2- PRP
3- ANDÜLASYON MASAJ TERAPİSİ
(Hediye)
OZON CENTER DÜĞÜN ÖNCESİ BRONZE PAKET
1-PRP
2-LAZER EPİLASYON

Uygulama ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için web adresimizi ziyaret edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Hakkımızda
Vizyon
Modern tıbbın gelişimiyle birlikte temel kuram olan hastalık yoktur hasta vardır felsefesinden iyice uzaklaşılarak hastalıkların tedavisinde buz dağının sadece görünen kısmıyla ilgilenilmeye başlandı. Teknolojinin nimetleri hastalıkla mücadelede hekimlerin önüne sınırsız imkanlar sundu ama hekimlik bir sanat olmaktan çıkıp gelişen teknolojinin güdümüne girdi.

Bütünsel tıp, teknolojinin imkanlarını kullansa da bu aracın amaç haline gelmesine dur diyen bir duruş olarak ortaya çıktı. Bütünsel tıbba göre “Hastalık yoktur hasta vardır”. Aynı zamanda bütünsel tıbba göre “Hekimlik bir sanattır”.

Teşhis ve tedavide hekimin parmak uçları yani el becerisi ve hastanın vermiş olduğu bilgiler en az teknolojin sağladığı imkanlar kadar önemlidir. Çünkü bütünsel tıp sadece hastalığa değil hastaya ve hikayesine de yoğunlaşır.

Misyon
Biz Ozon Center kurucuları ve doktorları olarak hastalıklarınızın tedavisinde modern ve geleneksel yöntemleri ön yargısız şekilde değerlendiriyor ve sizin için en uygun tedavi protokolünü belirleyerek hastalığınızla birlikte sizi iyileştirmeye odaklanıyoruz.

İletişim

Dr.ergin Ertan

  • Adres: Pelinli Sok. No:18/4 Esen Apt. Kat:1 İncirli/Bakırköy
    Meriç Cad. Kamelya Çarşı K:2 No:21 Ataşehir

Ozon Center Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!