Güzellik Merkezleri İzmir

Rich By Olga Elmacı

Ekiple Tanışın

Rich By Olga Elmacı Hakkında

Kadınların doğasında, estetik ve güzel görünme ihtiyacı hissediliyor. Aynaya baktığında bakımlı bir cilt, güzel taranmış saçlar ve hoş bir makyaj gören bir kadının enerjisini, hiçbir şey düşüremez! Hal böyle olunca, güzellik merkezleri imdadımıza yetişiyor. Rich By Olga Elmacı; alanında başarılarını kanıtlamış ve İzmir’de bulunan iki şubesi ile birlikte, siz değerli misafirlerimizin beklentilerini karşılıyor.

Her biri alanında uzman ve fazlasıyla deneyimli ekip üyelerimizle birlikte pek çok hizmet bir arada sunuyoruz. Özel günleriniz ya da kendinizi iyi hissetmek istediğiniz zamanlarda yanınızda oluyoruz. Salonumuzda; kuaför, saç hizmetleri, güzellik ve estetik merkezleri, spa, sağlıklı yaşam merkezleri, solaryum, el ve ayak bakımı, makyaj, dövme, tesettür kuaförü, manikür, pedikür, jel tırnak uygulamaları, kaş alma, microblanding ve lazer epilasyon gibi pek uygulama yapıyoruz.

Doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak hizmetlerimiz sayesinde prensesler gibi hissetmenizi sağlıyoruz. Samimi ve güler yüzlü ekibimizle birlikte, en iyi hizmeti alabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Bütün bu uygulamaların yanında bir de en özel gününüz için, gelin saçı ve makyajı olanağımız da bulunuyor. Randevu sistemi ile ilerlediğimizden, planlarımızı buna göre gerçekleştiriyoruz. Özel gününüzde, en iyi halinizle görünmeniz için; gelinliğinize ve düğün konseptinize en uygun saç modelini yapıyoruz.

Makyajınız için de, makeup artistlerimiz; sade ve hoş bir makyaj yapmayı tercih ediyorlar. Bunun amacı, yüz hatlarınızı ortaya çıkarmak. Kusursuz kontür ve highlighter uygulamalarıyla size, güzelliğinize güzellik katacak bir makyaj hizmeti veriyoruz.

İzmir güzellik merkezleri Konak’ta bulunanlar arasında, Olga Elmacı; kalitesi ve makinelerinin son teknoloji olması sebebiyle farkını ortaya koyuyor. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak ve kendinizi şımartmak isterseniz, bizimle iletişime geçin. Bunun için, sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

  • Adres:

    Alsancak Hilton Otel

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.