Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mademe Ruuj Hakkında

Tekrarı olmayan günlerde dikkat etmeniz gereken en önemli konu bilinçli ve profesyonel bir ekiple çalışmaktır. Kaliteli tasarım ve kusursuz ev sahipliği başta olmak üzere pek çok avantajımız ile sizi bu özel güne en iyi şekilde hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Madame Ruuj olarak sektöre 2001 yılında Buca’nın Şirinyer bölgesinde giriş yaptık. Salonumuzdaki değişmez prensipler ise daime kalite, memnuniyet, zamanlama ve uygun fiyatlar olmuştur. Bu ilkeleri sürdürerek açıldığımız günden beri sektörde lider konumda yer alıyoruz. Bugüne kadar sayısız gelin adayımızı mutluluklarına uğurlarken “hizmette dürüstlük ve kalite” düşüncesi istek ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamamızı sağlıyor. Hem gelin adaylarımıza hem de yakınlarına gösterdiğimiz ilgi ve sıcakkanlılık sayesinde de son derece keyifli ve düğün stresinden uzak bir gün yaşıyorsunuz.

Gelin adaylarımızın beklentilerinin de üstünde bir hizmet verecek bilgi birikimine ve alt yapıya sahibiz. Hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanız için gerek tecrübelerimizi kullanmanın yanı sıra modayı yakından takip ediyor ve en yeni teknolojiden faydalanıyoruz. İzmir’de teknolojik gelişmeleri ve en yeni trendleri uygulayan ilk salonlardan olmamız, bizi İzmir kuaförlerinden ayıran en önemli özelliklerin başında geliyor.

Salonumuzda saçınız ve makyajınız için tamamen kendi tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. Zarafetinizi sağlamak için her detayın üstünde duruyor, uzmanlığımızı yansıtıyoruz. Renk analizi ve coloroskopi uygulayarak size uygun saç rengini önerebiliyoruz. Ayrıca yüz hatlarınıza ve tarzınıza uygun saç modelleri tavsiyelerinde bulunuyoruz.

Kullandığımız tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz. Böylelikle uyguladığımız saç ve makyaj modelleri gece boyunca ilk görünümünü koruyor.

Kalite farkını, adanmışlık duygusu yaratır diyoruz ve hakkımızda daha fazla bilgi almanız için sizi sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurmaya ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmaya davet ediyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Menderes Cad. No:191 K:2 Şirinyer/İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Mademe Ruuj Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.