Güzellik Merkezleri İstanbul

Güzellik Merkezleri

Ekiple Tanışın

Güzellik Merkezleri Hakkında

Çağın mucizesi olarak tarif edilen ve dünyanın en çok konuştuğu; doğal, sağlıklı ve etkili bölgesel incelme metodu olan HYPOXI; dünyada patenti alınmış vakum ve basınç terapisine sahip ilk yöntem olarak biliniyor.

Bölgesel yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştiriyor. Böylece daha az zamanda, daha az efor harcayarak hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımını sağlayarak vücudun şekillenmesine yardımcı oluyor.

4 farklı cihaz ile yapılan uygulamalarda, her bir cihaz farklı bölgede etkin incelme sağlıyor.
Hypoxi Trainer L250; yatarak çevrilen pedallar ile konforlu bir şekilde özellikle kalça, basen, üst baldır ve bacak bölgesindeki yağları eritiyor.
Trainer S 120; oturur pozisyonda yapılan bisiklet hareketi sayesinde; bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağların parçalanmasını sağlıyor.
Hypoxi Vacunaut; özel kıyafetiyle yürüme bandında yapılan hareket sayesinde, karın ve bel bölgesinde birikmiş yağları eritiyor.
Hypoxi Dermology; kıyafetteki basınç noktalarından uygulanan vakum ile pürüzsüz, sıkı, düzgün ve selülitsiz bir cilt yaratıyor. Cilt elastikiyet kazanırken, metabolizma ve kan dolaşımı hızlanıyor.

İletişim

  • Adres:

    İnanır Group 2. Taşocağı Cad. Şekerciler Sok. No:9 Mecidiyeköy Istanbul

  • Haritadaki Konumu

    Güzellik Merkezleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.