Zeynep Bürde Fashion House

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Nilüfer, Bursa

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Kırçiçeği Gelinlik
303 5

Osmangazi

Kırçiçeği Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
Hayal Moda Evi
194 11

Osmangazi

Hayal Moda Evi

6 hafta
Özel Dikim
Kuşak Moda Evi
25 7

Osmangazi

Kuşak Moda Evi

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğününüzde hazır model gelinlikler yerine size özel tasarlanmış bir gelinlik giymek istiyorsanız Zeynep Bürde Fashion House olarak en güzel ve modern modelleri sizinle buluşturuyoruz!

Gelin adaylarının düğünlerine hazırlık döneminde üzerinde en fazla düşündükleri konulardan biri şüphesiz gelinlikleri. Pek çok gelin adayı internet üzerinden sayısız gelinlik inceleyerek kafasında kendine özel bir model ortaya çıkarıyor. Bizce bu modeller sizi en çok memnun etme imkânına sahip oluyor. Çünkü başkalarının tasarladığı bir gelinlik yerine kendi fikir ve istekleriniz doğrultusunda ortaya çıkan bir model sizi daha mutlu edecektir. Tecrübeli ve yetenekli ekibimiz hem size yön gösteriyor hem de yaratıcı bazı detayları tasarıma ekleyerek daha güzel bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Bursa gelinlik mağazaları arasında bizi diğer markalardan ayıran da bu güler yüzlü ekibimiz.

Biraz da gelinliğinizin tasarım sürecinin nasıl geçtiğinden bahsetmek istiyoruz. Zeynep Bürde Fashion House’ta yaz ayları yaklaştığında oldukça yoğun bir takvime sahip oluyoruz. Düğünlerin arka arkaya gerçekleşmesinden dolayı bu takvimde size de yer ayırabilmemiz adına düğün tarihinizden en az 5 hafta önce bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Randevunuzu aldıktan sonra katılacağınız ücretsiz provalarda gelinliğinize karar verebilirsiniz. Hayal ettiğiniz gelinliği bize anlattıktan sonra istediğiniz modeli en kaliteli kumaş ve danteller kullanarak dikiyoruz. Üzerinde parlak taşlar kullanarak gelinliğinize hoş bir parlaklık da ekleyebiliriz. 1 ila 3 prova içinde gelinliğinizi düğününüze hazır hale getiriyoruz.

Düğün tarihiniz geldiğinde gelin yolunda sevdiklerinizin karşısına ilk kez çıkacağınız anda tüm davetlilerin beğenisini kazanacak gelinliğiniz için Zeynep Bürde Fashion House’u tercih ediyor ve Bursa gelinlik fiyatları arasında en uygun olanları görmek istiyorsanız yapmanız gereken şu. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurabilir ve ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Zeynep Bürde

  • Adres: BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.