Mehtap Güler

E-posta Gönder

Mehtap Güler Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Mehtap Güler Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Mehtap Güler Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Mehtap Güler Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Mehtap Güler Hakkında

Bursa’da uzun yıllardır gelin adaylarına birbirinden güzel gelinlikler tasarlıyor ve en özel günlerine şahitlik ediyoruz. Randevu sistemi ile çalışan Mehtap Güler Gelinlik isimli butiğimizde siz de kendinize uygun bir model beğenebilir ya da özel tasarımızı modacılarımıza diktirebilirsiniz. Birbirinden farklı paket içeriklerimizle kendinize uygun bir hizmet alabilirsiniz.

Butiğimiz içerisinde sadece gelinlik satışı değil aynı zamanda danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Gelinliğin sadece vücudunuza uyan beyaz bir kumaş olmaktan öte bir ruhu olduğuna inanıyoruz. Zevkleriniz ve düğününüzün yapılacağı mekan gibi unsurları da göz önünde bulundurarak sizin için ayrıcalıklı tasarımlar ortaya çıkarıyor ya da mağazamız içerisinde olan modelleri beğeninize sunuyoruz. İthal, yerli ve haute couture seçeneklerimizle uzman ekibimizin önderliğinde güzel bir gelinlik seçim süreci yönetiyoruz. Üstelik sadece gelinlik hizmeti sağlamıyor kişiye özel kaliteli aksesuarlarımızı da beğeninize sunuyoruz. Duvak, abiye elbise, nişanlık, kaftan, ayakkabı, özel tasarım gelin çiçeği, makyaj, kuaför, fotoğraf ve video çekim hizmetleri de sunarak ihtiyacınız olan her şeyi tek çatı altında size sunuyoruz.

Bursa gelinlik firmaları arasında yer alan mağazamızı ziyaret ettiğinizde beğendiğiniz bir modeli deneyebilir eğer vücut ölçülerinize uygunsa satın alabilirsiniz. Eğer uygun değilse tadilatlarla çeşitli düzenlemeler yapabildiğimizi belirtmek isteriz. Ancak sizin düşlerinizi süsleyen gelinlik farklı bir modelse verdiğiniz sipariş doğrultusunda ölçünüzü alarak tasarımını yapıyor ve provalar sonucunda düşlerinizi kolaylıkla gerçeğe dönüştürüyoruz.

Siz de sunduğumuz hizmetler hakkında çok daha ayrıntılı bilgiler almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. En özel günlerinizde Mehtap Güler imzasını taşımanızı diliyor ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İhsaniye Mahallesi, Barbaros Cd. No:35, 16130 Nilüfer/Bursa, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mehtap Güler Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.