Zey Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Behiye Gelinlik ve Modaevi
201 15

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Best Bride Gelinlik
24 4

Çankaya

Best Bride Gelinlik

3 hafta
Özel Dikim
Yasemin Gelinlik & Modaevi
419 12 113

Çankaya

Yasemin Gelinlik & Modaevi

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Özel gün kostümleri tasarlamak üzere açtığımız ve 5 hizmet yılını geride bırakan atölyemiz Zey Couture Ankara’nın merkezi Kavaklıdere mevkiinde bulunuyor. Burada kurucumuz ve baş tasarımcımız Zeynep Öztürk başta olmak üzere birbirinden yetenekli modacı ve stilistlerle birlikte çalışıyoruz. Ağırlıklı olarak haute couture tarzı çalışıyor ve kişiye özel bir hizmet veriyoruz. Herhangi bir sebepten ötürü bizi tercih eden her kadının hayallerindeki elbiseyi üreterek ışıl ışıl parlamalarına olanak sağlıyoruz.

Genel olarak üretim ağımız özel gün kostümleri üzerine ve bu özel günlerin başında da düğünler, kına geceleri ve nişan merasimleri gibi organizasyonlar geliyor. Bunlardan en özeli düğün olduğu için bu konuda daha detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Hayatlarının en güzel gününde diledikleri gibi bir görünüme sahip olmak isteyen gelinlerimizle çok detaylı bir şekilde ilgileniyor, onları tarzları ve zevkleri ile birlikte tanımaya çalışıyoruz. Bu sayede gelinliği tasarlarken teknik konuların yanı sıra bu manevi değerlere de dikkat ediyoruz. Seçilen model, renk ve kesim ne olursa olsun tasarıma bir kişilik kazandırmayı amaçlıyoruz.

Gelinlerimizin vücut tipleri, hatları ve ölçülerine uygun biçimlerde tasarladığımız elbiseler güzel oldukları kadar konforlu ve kullanışlı da oluyor. Bu sayede uzun bir gün boyu kostümü taşıyan gelinlerimiz de rahat hareket edebiliyorlar. Gelinimiz tasarımı onayladıktan sonra en kaliteli ithal kumaşlar, Fransız güpürler, danteller ve kristal boncuklar gibi malzemeler kullanarak diktiğimiz gelinliklerimizde ince bir el işçiliği tercih ediyoruz. Birkaç prova sonucunda da her şeyi tamamlayıp sahibine teslim ediyoruz.

Gelinlik haricinde abiye, nişanlık, Hint ve geleneksel kaftanlar da tasarlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek, bizimle tanışmak ve Zey Couture Gelinlik fiyatlarını öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Zeynep Ozturk

  • Adres: Tahran Cad. No:4/5 KavaklıdereYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!