Zerafet Gelinlik

2

E-posta Gönder

0312 963 3451

1 yorum

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Hakkında

Düğününüzde göz alıcı bir gelin olmaya hazır mısınız? Zerafet Gelinlik Ankara’da sizi düşlerinizin gelini yapıyoruz. Kaliteli kumaşlarımız, ince işçiliğimiz ve güler yüzlü yaklaşımımızla şimdi de sizin düğününüze damga vurmak istiyoruz. Uzun yıllar hafızalardan çıkmayacak bir gelin olmaya Zerafet farkıyla hazır olun!

Profesyonel, işini gerçekten çok seven bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Alanımızda deneyimliyiz ancak çalışmalarımızı ilk günkü heyecanımızla yapıyoruz. İster hazır model isterseniz de özel dikim hizmetimizle düğününüzde kusursuz görünmenize yardımcı oluyoruz. Önceliğimiz sizi memnun ve mutlu etmek. Bize düşlerinizden bahsedin, sonra da onun gerçekleştiğiniz izleyin…

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi konuşuyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle tarzınızı en iyi yansıtan modeli vücut hatlarınızı da göz önünde bulundurarak buluyoruz. Deneyimlerimizle size yol gösteriyoruz ancak son kararı her zaman sizin vermenizi istiyoruz. Siz nasıl bir gelin olmak isterseniz biz size onu sunuyoruz.

Doğru gelinliği bulmanız bizim yardımlarımızla çok kolay. Önce dilerseniz hazır modellerimizi deneyebilir ardından kendi düşüncelerinize göre bir özel tasarım gelinlik modeli oluşturabilirsiniz. Provalar sonucunda gelinliğinizi kısa sürede hazırlıyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanıyor, moda sektöründe öne çıkan yenilikleri yakından takip ediyoruz. Çankaya gelinlik modaevleri içerisinde ismimizden başarıyla söz ettiriyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşler de doğru yolda olduğumuzun en iyi kanıtı. Üstelik sadece düğünler için gelinlik tasarlamakla kalmıyoruz, dilerseniz söz, nişan ve kına geceleri için abiye modellerimizle de size yardımcı oluyoruz.

Siz de Ankara gelinlikçileri arasında yer alan markamızın imzasını taşıyan bir gelinlikle düğününüzde göz kamaştırmak istiyorsanız hemen bize ulaşın, tanışalım. Sayfa üzerinde yer alan telefon ve mail gibi iletişim bilgilerimiz ve yandaki bilgi formu aracılığıyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Şirin İrven

  • Telefon: 0312 963 3451
  • Adres: İzmir 1 Cad. No:30 Kızılay Ankara

Zerafet Gelinlik Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


A&A

Ayşe & Ahmet

Düğün Tarihi: 15.08.1990

Tavsiye edeceğim bi gelinlikçi. Güler yüzlü İnsanların ilgi ve alakası çok iyi. Daha önce de bi kaç yere baktık ama çok ilgilenme olmuyor. Ürün çeşidi çok fazla. Düğün ve nişan ile alakalı ihtiyacımız olan herşey var. Makyaj ve saç yapma konusunda çok iyiler.
Zerafet Gelinlik

Zerafet Gelinlik
Teşekkür ederiz ?


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!