Yezra Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

En - Kübra Moda Evi
24 3

Yenimahalle

En - Kübra Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Nevin Modaevi
98 1

Çankaya

Nevin Modaevi

6 haftadan fazla
Özel Dikim
Behiye Gelinlik ve Modaevi
201 14

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Her biri tasarım olan farklı tarz gelinlik ve abiye modellerimizle kadınların hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Yezra Gelinlik Ankara olarak yaratıcı ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla Çankaya’da faaliyet gösteriyoruz. Hayatınızın en özel gününde kusursuz görünmeniz için her şeyi detaylı düşünüyor, isteklerinize cevap verecek gelinlik modellerimizi beğeninize sunuyoruz.

Modaevimizde sizi güler yüzümüzle ağırlıyor hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşabilmeniz için isteklerinizi dinliyoruz. Hoş sohbetimiz esnasında hayalinizdeki gelinlik modelini kafamızda canlandırıyor ve size yönlendirmelerde bulunuyoruz. Bizim için en önemli olan şey de size yakışan ve uyum içerisinde görünebileceğiniz bir model tasarlamak. Bunun için düğün mekânınızı ve konseptinizi öğreniyoruz. Vücut tipinize en çok yakışan tasarımlarla sunumumuza başlıyoruz. Balık, A kesim, prenses tarzında geniş yelpazeye sahip modellerimizle hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor.

Duvak gelinliğin tamamlayıcısıdır. Her gelinliğin tarzına uygun işlemeli, sade tül duvak modellerimiz de bulunuyor. Gelinlik ve duvağın uyumu çok önemlidir. Sade bir gelinlik tercih ettiyseniz işlemeli, güpürlü ve taşlı bir gelinlik tercih ettiyseniz tül duvak modelleri seçenekleriniz arasında olabilir.

Gelinlik dışında kına geceniz ve nişanınız için özel dikim hizmeti veriyoruz. Mutluluğa adım attığında ilk gün olan söz merasimi ve nişanınız için abiye tasarlıyor, kültürümüzde önemli bir değere sahip olan bindallı ve kaftan modellerimizle kına gecenizde kusursuz görünmenizi sağlıyoruz. Hem gelinlik hem de abiye tasarımlarımızı yaklaşık olarak 3 provada hazırlıyoruz. Modaevimiz şehir merkezinde bulunduğundan dolayı provalarınızda ulaşım kolaylığı da sağlıyoruz.

Hayatınızın özel ve heyecanlı anlarında kusursuz görünmeye hazır olun! Memnuniyetinizi önemseyen, isteklerinizi can kulağıyla dinleyen bir ekip ile gelinliğinizi tasarlamak istiyorsanız sizi modaevimize davet ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘Randevu al’’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İletişim

Nihal Karacakale

  • Adres: Cumhuriyet, Atatürk Blv 61/1, 06500 Çankaya/Ankara

Yezra Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!