Yasemin Gelinlik

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Yasemin Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Yasemin Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Yasemin Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Yasemin Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Şapka

Yasemin Gelinlik Hakkında

1998 yılından beri moda sektöründe hizmet verdiğimiz Yasemin Gelinlik markasının sıradaki şanslı gelini siz olabilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen modellere ve kaliteye ulaşmak için Ankara’da bulunan mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Gelinlik modellerimizin yanı sıra nişanlık, abiye ve kına kıyafeti hizmetleri de verdiğimiz modaevimiz içerisinde sadece kişiye özel dikim yapıyoruz. Her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini önceliğimiz yaptığımız mağazamızda siz de düşlerine kavuşan gelinlerimizden biri olabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle birlikte düğünüzden önce doğru gelinliği bulmanız için sizi modaevimizde ağırlıyoruz. Güler yüzlü yaklaşımımız ve aile ortamı sıcaklığı sunarak kendini rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi anlatmanızı istiyoruz. Beğendiğiniz tarzlar üzerine uzun uzun konuşarak size en çok yakışacak modellere birlikte karar veriyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda hangi vücut ölçüsüne nasıl bir gelinlik daha çok yakışır ya da hangi mekanda gelinlik daha çok ön plana çıkar tüm bu konularda sizi aydınlatıyoruz. Son kararı her zaman siz veriyoruz, biz sadece size izin verdiğiniz ölçüde yol gösterebiliyoruz.

Açık havada düğün yapacaksanız daha uçuşan modelleri, tüllerin ve fırfırların yoğun olarak kullanıldığı gelinlikleri öneriyoruz. Ortamın ferahlığıyla sizin rahatlığınızın uyum sağlamasını sağlıyoruz. Eğer bir düğün salonunda ya da otelde düğün yapacaksanız daha ihtişamlı ve kabarık gelinlerin doğru olacağına emin olabilirsiniz. Balık model ya da Helen gelinliklerin de kapalı alanlar için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Parlak taşlar, kayık yakalar, saten kumaşlar, kalp modeller, danteller ve transparan kollar en çok tercih edilen stillerin başında geliyor.

Siz de Ankara’da gelinlik alacağınız bir modaevi bakıyorsanız kişiye özel dikimlerimizle içinize sinen modeli baştan tasarlayacağımız Yasemin Gelinlik içerisinde hizmet alabilirsiniz. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Bulvar İş Merkezi No:71 Kat :7 Daire No:31 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.