Umay Moda Dikimevi

E-posta Gönder

6 yorum

Gelinlik

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Gölbaşı, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Yelpaze
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Modern, vintage, A-kesim, prenses, helen, bohem, balık modelleri gibi modeller başta olmak üzere özel dikim olarak çok çeşitli gelinlik tasarımları uygulanmaktadır.

Önerilen Firmalar

En - Kübra Moda Evi
24 3

Yenimahalle

En - Kübra Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Rüyam Gelinlik Moda Evi
212 1 12

Çankaya

Rüyam Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Faike Polat
212 50

Çankaya

Faike Polat

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Gerçek bir tecrübe timsali haline geldiğimiz işimizde uzun yılların emeği var. Senelerin nasıl geçtiğini dahi anlamadan ilk günkü heyecanımız ile durmadan çalışıyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi, pratiklik ve deneyimler ile her gün daha iyisine eriştiğimizi hissedebiliyoruz. İşlerini severek ve profesyonelce yapan çok sayıda ekip arkadaşımız ile geniş yelpazede büyük bir hacimle çalışıyoruz.

Umay Moda Dikimevi olarak, Ankara’nın Gölbaşı ilçesindeki Cemal Gürsel Caddesi’nde bulunan atölyemizin kapıları her zaman tüm çiftlerimize açık. Merkezi konumumuz sayesinde şehrin her bölgesinden rahatlıkla ulaşılabiliyor ve bu sebeple çokça da tercih ediliyoruz. Elbette tercih edilmemizin yegâne sebebi bu değil. Ancak provalara katılmak ve rahatlıkla gidip gelebilmek için bunu size avantaj sağlayacağını da düşünüyoruz.

Adı üzerinde bir dikimevi olarak gelinlik başta olmak üzere; nişanlık, kınalık, bindallı, kaftan, abiye ve her türlü özel gün elbisesini dikiyoruz. İstediğiniz kumaşla, dilediğiniz modelde ve renkte elbiseleri özenle dikiyoruz. Fakat eğer tecrübelerimizden faydalanmak isterseniz size bu saydığımız konularda tavsiyelerde bulunmak isteriz. Bir gelinliğin vücut tipine, boy ve beden ölçülerine, gelinin tarzına ve ruhuna her şeyi ile uygun olması gerekir. Bu da iyi bir göz, milimetrik ölçüler ve el becerisi ile en iyi şekilde uygulayabilirsiniz. Umay Dikimevi olarak biz gelinimizin mükemmel görünmesi için her şeyi yaparız.

Özel dikimler haricinde hazır modeller de bulunduruyoruz. Yine gerekli tadilatlar için gereken yardımı yapıyoruz. Ürünlerimizi hem satabiliyor hem de kiralayabiliyoruz. Hafta sonu da hizmet vererek çalışan gelinlerimizi de mağdur etmiyoruz.

Modernden klasiğe, vintage, prenses ve bohemden bambaşka size özel modellere kadar her şekilde tasarımlar yapıyoruz. Umay Moda Evi gelini olmak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bizden ücretsiz bir şekilde randevu alabilirsiniz.

İletişim

Arife Atabaş

  • Adres: Cemal Gürsel Cad. No:71/A Gölbaşı/Ankara

Umay Moda Dikimevi Yol Haritası

6 yorum


Z&Z

Zehra & Zafer

Düğün Tarihi: 25.05.2014

Gelinliğimi diktirmiştim, çok özenli ve harika işçilik, fiyatlar da harika, teşekkürler 😊

P&H

Perihan & Hakan

Düğün Tarihi: 08.09.2018

nişanlımla gelinlik aramaktan tükendiğimiz noktada hasbelkader karşılaştık umay moda ile. doların avronun çok fazla arttığı şu zamanda gelinlik siparişi için çok geç kaldığımızı düşünüp elimizdeki imkanların yetmeyeceğini düşünerek umutsuzluğa kapılmaya başlamıştık.. halden anlayan bir işletme... devamı 

M&Ş

Melike & Şamil

Düğün Tarihi: 16.09.2017

Gelinliğimi ve bindallımı burada diktirdim. Eşimin arkadaşı tavsiye etmişti, modelleri çok güzel.. seçtiğim modeli bana uyarladı, sonuç harika. Fiyat da öyle, teşekkürler 🤗

E&s

Emine & serkan

Düğün Tarihi: 07.08.2014

Umay Moda gelinlik ve nişan elbisemi dikti. Bindallımı da oradan kiralık almıştım. Gerçekten ustalıkla dikiyor ve çok iyi danışmanlık da yapıyorlar. Şimdi küçük bir kızım var, ona da elbise dikiyor Arife Hanım, fiyatlar da gayet uygun.

M&H

Müzeyyen & Hakan

Düğün Tarihi: 23.08.2008

Kardeşimin düğünü için abiye elbise diktirdim. Beklediğimden de harika bir elbise oldu. Keşke daha önce bulup kardeşimin gelinliğini de oradan alsaydık, o gelinlikten daha güzelleri umay’da daha uygun fiyatlaydı.

A&A

A.A & Abdullah

Düğün Tarihi: 16.07.2017

Eşimin gelinliğini hazırlayan Umay Moda'ya evliliğe adımımızda sağladığı katkıdan ötürü teşekkür ediyorum, Arife Hanım gerçekten çok iyi ilgilendi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!