Tunalı Wedding

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Tunalı Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Tunalı Wedding Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Tunalı Wedding Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Tunalı Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Tunalı Wedding Hakkında

Hayalini kurduğunuz en kaliteli gelinlikleri, ulaşılabilir en uygun fiyatlarla sizinle buluşturmak için çıktığımız yolculuğumuzda Tunalı Wedding ismiyle pek çok gelin adayının en özel anlarına şahitlik eden başarılı bir ekibiz. Hayalinizdeki gelinlikleri dikiyor ve rüyalarınızı gerçeğe dönüştürüyoruz.

Uzun zamandır Ankara’da şirin bir modaevinde gelinlik ve özel günlerde giyilen abiye giysilerin tasarımı ile satışını yapıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek her şeyin tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanarak Avrupa standartlarında bir hizmet sunuyoruz.

Düğün öncesi gelinlik tercihi için mağazamıza geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Birbirinden farklı modellerin bulunduğu modaevimiz içerisinde nasıl gelinliklerin ilginizi çektiğini öğrenmek için ürünlerimizi incelemenizi istiyoruz. Düğün konseptinizi ve vücut ölçülerinizi baz alarak size yakışacak modelleri karşınıza çıkarıyoruz. Gövdesinin tamamı taş işlemeli modellerimizi, ince ip askılar ya da kalın yayık yakalarla çeşitli stillere dönüştürüyoruz. Modellerimizin kabarıklığını sizin isteğinize göre ayarlıyoruz. Tüyler, uzun sarkan kollar ve dantel gipür işlemeleriyle zevkinize uygun bir modeli Tunalı Gelinlik içerisinde bulacağınıza eminiz.

Gelinlik dışında özel günlerinizde, nişan ve kına gecelerinizde giyebileceğiniz farklı renklerde abiye elbiselerimizle de her zaman yanınızdayız. Hazır modellerimiz içerisinden bir tercihte bulunduğunuzda eğer tadilat gerekirse kolaylıkla yapıyoruz. Özel dikim bir hizmet almak isterseniz de vücut ölçülerinizi alarak çıkardığımız kalıbınızı yaklaşık 1 ile 3 prova içerisinde dikiyoruz. Gelinliğinize uygun duvak tasarımlarımızla da kusursuz gelin görünümüze kavuşmanızı sağlıyoruz.

Siz de Ankara’da gelinlik tasarımı yapan bir modaevi arayışındaysanız size özel birbirinden güzel modelimizi görmek ve fiyatlarımızı detaylı olarak öğrenmek için sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilirsiniz. Formda istenen bilgilerin girişini yapmak için “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Barbaros, Barbaros mahallesi Tunalı Hilmi caddesi, Buğday Sk. No : 2/2, 06660 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.