Star Gelinlik

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Star Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Star Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

Star Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Star Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Star Gelinlik Hakkında

Uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösterdiğimiz markamız Star Gelinlik Ankara’nın en merkezi bölgelerinden biri olan Kızılay semtinde bulunuyor. Burada düğünler başta olmak üzere tüm özel gün ve organizasyonları için gelinlerimize hizmet ediyor, hayallerini gerçekleştirmek emeliyle çalışıyoruz. Yıllardır büyüyerek hizmet vermeye devam ettiğimiz için de bunu başardığımıza inanıyoruz. Mağaza ve atölyemizde çalışan ve yıllar içerisinde artık bir aile olduğumuz harika bir ekibe sahibiz. Tasarımcılarımız, terzilerimiz, makinecilerimiz ve satış danışmanlarımızla birlikte güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunarak gelinlerimizi mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Mağazamızda gerek kendi tasarımlarımızdan gerekse en sevilen markaların güncel kreasyonlarından çok sayıda gelinliği sergiliyor, gelinlerimizin beğenisine sunuyoruz. Dünyada ve Türkiye’de gelişen modaya uygun olacak şekilde tüm kesim, model, tarz, beden ve ölçülerde gelinliğe sahibiz. Düğün tarihi yaklaşıp da randevusunu alarak gelip mağazamızı ziyaret eden gelinlerimize sabırla tek tek sunuyoruz. Beğendiklerini denetiyor, vücut tipine ve tarzına uygun olabilecek modellerden fikirler de veriyoruz. Eğer aradığını bulursa gerekli tadilat ve rötuşlardan sonra teslim ediyoruz.

Elbette ki herkes hazır model giyecek diye bir kaide yok, dileyen gelinlerimiz kendilerine özel olarak dikilmiş tasarım bir gelinliğe de bizimle birlikte kavuşabilirler. Bu tarz bir arzusu olan gelinlerimizin ölçülerini alıyor, diledikleri kesim ve tarzı öğreniyor ve bu doğrultuda çizimi yapıyoruz. Tasarımı onayladığında ise en kaliteli kumaşlar ve dantellerle elbiseyi incelikle dikiyoruz.

Gelinliklerimiz haricinde son moda ve renk renk birbirinden güzel kaftanlar, bindallılar ve nişanlıklar da sunabiliyoruz. Gelinliklerimiz de kaftanlarımız da çiftimizin isteğine göre hem satın alınabiliyor hem de kiralanabiliyor.

Kızılay gelinlik modaevleri arasında vereceğiniz karardan emin olmak istiyorsanız Star Gelinlik olarak bizi tercih edebilirsiniz. Randevu veya daha detaylı bilgi için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.