Sevim Doğan Moda Haute Couture

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Sevim Doğan Moda Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000 TL-5.000 TL

Sevim Doğan Moda Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  6 hafta

Sevim Doğan Moda Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sevim Doğan Moda Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  En çok vintage tarzı çalışıyorum. Fakat dilediğiniz farklı tarzları da çalışabilirim.

Sevim Doğan Moda Haute Couture Hakkında

Her gelinliğin ayrı bir hikayesi olduğunu düşünüyorsanız, bizimle aynı fikirdesiniz demektir. Ben Sevim Doğan. 30 yıl önce kurduğum Sevim Doğan Haute Couture markamı her zaman başarılı bir şekilde ileriye taşıdım. Tabii bu 30 yılın öncesinin de olduğunu belirtmek isterim. Büyüklerimden gelen terzilik yeteneğimle bugünlere ulaştım. Sadece yetenek değil aynı zamanda bu işin eğitimini de aldım. Şimdi ise sizlerin en özel günlerinize en güzel elbiseleri tasarlamak için buradayım.

Peki bu elbiseleri nasıl tasarlıyorum? Ne gibi aksesuarlar kullanıyorum? Hangi tarzları çalışıyorum?

Öncelikli olarak sizin dilediğiniz tarzı çalışabiliyorum. Fakat şunu belirtmek isterim ki vintage gelinlik benim için vazgeçilmez olanların başında yer alıyor. Bunun dışında modern, klasik, romantik ve dönem tarzlarındaki gelinlik alternatifleriyle yüzlerce seçenek sunuyorum. Modeline bakacak olursanız da A kesim, balık model, prenses, straplez ve daha birçok çeşit arasından dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Gelinliğinizi tasarlarken kullanmayı sevdiğim bazı detaylardan da bahsetmek istiyorum. Kristal taşlı pırıl pırıl bir gelinlik içinde mi kendinizi hayal edersiniz yoksa eskiyi çağrıştıran ve adeta 60’lı yıllarda hissedebileceğiniz inci detayları mı olsun? Tabii ki sadece bunlarla sınırlı kalmıyor, zirkon taşı ve ithal dantel detaylarıyla da gelinliğinize güzel dokunuşlar yapabiliyorum. Beyaz rengin dışında Ankara’da cappucino rengi gelinlik bulamadım diyorsanız da artık bulduğunuzu söylemek isterim. Üstelik sadece o renk değil, mint yeşili, kırmızı, toz pembe, altın rengi ve aklınıza gelebilecek her renkte gelinlikleri sizin için dikebiliyorum. “Peki ya gelinliğimi tamamlayan aksesuarlarım var mı?” diye soracak olursanız da onları da kısaca sıralayayım sizin için. Dantel manşetlerden gelin kesesine, nikah şapkasından kuşaklara kadar her türlü detay sizin için olduğu kadar bizim için de önemli.

Eğer siz de bir mağazaya girip, düğün gününüzde en önemli parça olan gelinliğinizle ilgili her türlü detayı tamamlamak ve tam da hayallerinizdeki gelinliğe kavuşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bunun içinse tek yapmanız gereken şey formu doldurarak bizden randevu almak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.