Sevim Doğan

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Sevim Doğan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Sevim Doğan Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Sevim Doğan Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Sevim Doğan Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Kişiye özel tasarım yapıldığı için hangi tarza uygun ise tespit edilir,model tasarlanır uygulamaya geçilir.hazır koleksiyonumuzda modern bohem vintage modeller mevcut.

Sevim Doğan Hakkında

Muhteşem bir gelin olmanın sırrı, Sevim Doğan Modaevi’ne uğramaktan geçer!

Alanında uzman kadromuzla birlikte en özel günlerinize sizi memnuniyetle hazırlıyoruz. Uzun zamandır gelinlik modasına yön veren markalardan biriyiz. Her yıl koleksiyonlarımızı yeniliyoruz. Bizim için kaliteli hizmet sunabilmek ve gelinlerimizi memnun edebilmek çok önemli. Dünyada ve ülkemizde popüler olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. İsteğinize bağlı olarak gelinliğinizi hazırlarken çalışmamıza yansıtıyoruz.

Haute couture bir hizmet sunuyoruz. Kişinin beğenisine göre özel olarak tasarlanmış elbise anlamına gelen bu kelimenin hakkını çalışmalarımızla en iyi şekilde veriyoruz. Tamamen size özel olacak şekilde gelinliğinizi oluşturuyoruz. İstekleriniz doğrultusunda renk, kumaş, aksesuar, taş vb. gibi çok sayıda detayı belirliyoruz. Birbirinden elit tasarımlar oluşturarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Uygun seçimler ve doğru yönlendirmeler yaparak göz alıcı görünmenizi sağlıyoruz. Sadece size özel olarak oluşturduğumuz tasarımlarla, sanatı ve modayı aynı anda tatmanızı sağlıyoruz. Zarafetin şıklığını ve giyimin ayrıcalığını Sevim Doğan Modaevi Ankara’da yakından hissedebilirsiniz. Elbette bu ayrıcalığı ve hazzı ancak doğru bir modacıyla, gerçek bir markayla yaşayabilirsiniz… O da biziz!

Nasıl bir gelin olmak istediğinizi ayrıntılı bir şekilde dinledikten sonra çalışmalarımıza başlıyoruz. Vücut ölçünüzü alıyor, kalıbınızı çıkarıyoruz. İstediğiniz kumaşlar ve aksesuarları gelinliğinizi dikerken kullanıyoruz. Sade ya da görkemli görünmek isteyebilirsiniz. Bize tarzınızı anlatmanız halinde size en uygun gelinliği kısa sürede tasarlarız. Eğer aklınızda bir model varsa ya da elinizde görsel bize gösterebilirsiniz. Provalarla modelin dikimini kısa sürede tamamlayarak size teslim ederiz.

Ankara gelinlik modaevleri arasında yer alan markamızın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz, hemen sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz olarak doldurarak kolayca ücretsiz randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Sevim Doğan Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

El

Elif

Düğün Tarihi: 09.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Çok memnun kaldım gerçekten. Tam hatırlamıyorum ama 5 ya da 6 provada yapıldı gelinliğim. Özen gösterilerek dikildi ve hep eğlenerek gittim provalara. Çalışanların ilgisinden memnun kaldım. Düğün hazırlıklarım içerisinde en memnun kaldığım şey gelinlikçi oldu diyebilirim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.