Selin Çalışkan Modaevi

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Selin Çalışkan Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Selin Çalışkan Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Selin Çalışkan Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hafta sonu hizmet

Selin Çalışkan Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Selin Çalışkan Modaevi Hakkında

Düğün hazırlık sürecinin belki de en önemli ve keyifli aşaması gelinlik seçimidir. Size bu konuda destek olarak hayallerinizdeki görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz. Birbirinden güzel, özel tasarım gelinlik modellerimiz, size her konuda yardımcı olacak profesyonel ekibimiz ve kendinizi sanki evinizdeymişsiniz gibi rahat hissedeceğiniz ferah mekanımızla hizmetinizdeyiz.

Ankara modaevleri arasında yer alan Selin Çalışkan Modaevi ekibi, isteklerinizle yakından ilgilenerek güvenilir bir hizmet veriyor. Tecrübeli ekibimiz ile nasıl bir gelinlik hayal ettiğinizi öğrenmekle başlatıyoruz keyifli sürecimizi. Bu aşamada düğün yapacağınız mekanın özellikleri ve vücut özellikleriniz gibi kriterleri de dikkate alıyoruz. Kısaca bu kriterler hakkında konuştuktan sonra size en uygun modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Gelinlik modellerimizi ferah prova odalarımızda hemen deneyebiliyorsunuz. Tamamen içinize sinen modeli bulduğunuz anda, eğer tadilat işlemlerine ihtiyacınız olacaksa, o anda terzimiz devreye giriyor. Gerekli olan tadilat işlemlerini çok kısa bir sürede gerçekleştirerek gelinliğinizi teslim ediyoruz.

Modaevimizde olan hazır modellerimizden hayal ettiğiniz gelinliği bulamazsanız, özel dikim olanağımızdan yararlanabiliyorsunuz. Profesyonel stilistimiz eşliğinde, özverili bir çalışma yaparak istediğiniz gelinliğe kavuşabiliyorsunuz. Bu aşamada gelinliğinizin her detayıyla yakından ilgilendiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Özel dikim gelinliğiniz 2 veya 3 provada istediğiniz görünümü alıyor. Sizi çok fazla bekletmeden, elimizden geldiğince hızlı bir şekilde teslim prensibine sahip olduğumuzu da belirtelim. Gelinliğinizin bir nevi tamamlayıcısı olarak gördüğümüz duvağınızı da bizden temin edebiliyorsunuz. Gelinlik dışında özellikle save the date fotoğraf çekimlerinizde giyebileceğiniz şık modellerimiz de mevcut. Birçok model alternatifinden dilediğinizi seçebileceğiniz özgün tasarımlarımızın içinde muhteşem görüneceğinize eminiz.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve gelinlik fiyatlarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Aşağı Öveçler Mahallesi, 1324. Cd. No:15, 06460 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.