Rima Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

Pursaklar, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Hazır Model
  • Özel Dikim

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Öyküm Fashion Design
50 12

Çankaya

Öyküm Fashion Design

4 hafta
Özel Dikim
Saraylı Moda Evi
73 1

Çankaya

Saraylı Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Behiye Gelinlik ve Modaevi
202 12

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Ömrünüzde bir kez yaşayacağınız düğün gününüzde giyeceğiniz gelinlikle önce işinizi sonra da konuklarınızı etkilemek istiyorsanız, Rima Gelinlik olarak ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üretmek için burada olduğumuzu söylemek isteriz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösterdiğimiz için birçok gelin adayıyla çalışma fırsatı yakaladık. Her bir adayımıza tasarladığımız gelinliklerle kendimize çok şey kattığımızı düşünüyoruz. İşte bu tecrübelerle sizin de hayallerinize dokunmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Eğer Ankara gelinlik firmaları arasında kararsız kaldıysanız, hizmetlerimizi göz atmadan kararınızı vermeyin!

Modayı, yenilen trendleri yakından takip ediyoruz. Bunu tasarladığımız gelinlikleri gördüğünüzde sonuna kadar hissedeceksiniz. Sürecimiz de tam bu noktada başlayacak. Randevu alıp mağazamıza geldiğinizde beğendiğiniz her modeli deneyip üzerinizde değerlendirme fırsatı yakalayacaksınız. Tabii işinizi kolaylaştırmak adına düğün mekanınızı, vücut tipinizi ve düğün konseptinizi dikkate alarak doğru yönlendirmeler yapmayı da ihmal etmiyoruz. Denediğiniz gelinlikler arasında tamamen içinize sinen tasarımı bulursanız birkaç küçük dokunuşumuzun ardından hemen teslim alabiliyorsunuz. İsterseniz kiralama olanağımızdan da yararlanabilirsiniz.

Mağazamızda özel dikim olanağı da bulunuyor. Bu aşama yaptığımız ön görüşme ışığında gelinliğinizi tasarlamaya başlıyoruz. Kalıp çalışmaları, kumaş seçimi veya dantel detayları derken bir bakıyorsunuz hayal ettiğiniz gelinlik üzerinizde. Tabii süreç boyunca sizi bol bol provalara davet etmeyi de ihmal etmiyoruz çünkü gelinliğiniz son görünümünü alırken sizin de bu anlara şahitlik etmenizi istiyoruz. Prova sırasında aklınıza sinmeyen bir ayrıntı olursa hemen değişiklik de yapabiliyoruz. Gelinliğinizin tasarımı bittikten sonra duvak, saç aksesuarları ve gelin çiçeği gibi ihtiyaçlarınıza da yaratıcı çözümler buluyoruz. Bu sayede başka firma aramadan tek bir adresten her şeyi halledebiliyorsunuz.

Rima Gelinlik olarak sunduğumuz diğer hizmetleri de öğrenmek istiyorsanız, hemen sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Buket Kaya

  • Adres: Fatih Mah. Belediye Cad. 33/A Pursaklar / ANKARAYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.