Gelinlik Ankara

Rima Gelinlik

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Rima Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Rima Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Rima Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

Rima Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Rima Gelinlik gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Rima Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Rima Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Rima Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Rima Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Rima Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Rima Gelinlik, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Rima Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Rima Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Rima Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Rima Gelinlik pazar günü hizmet vermiyor.

Rima Gelinlik Hakkında

Ömrünüzde bir kez yaşayacağınız düğün gününüzde giyeceğiniz gelinlikle önce işinizi sonra da konuklarınızı etkilemek istiyorsanız, Rima Gelinlik olarak ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üretmek için burada olduğumuzu söylemek isteriz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösterdiğimiz için birçok gelin adayıyla çalışma fırsatı yakaladık. Her bir adayımıza tasarladığımız gelinliklerle kendimize çok şey kattığımızı düşünüyoruz. İşte bu tecrübelerle sizin de hayallerinize dokunmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Eğer Ankara gelinlik firmaları arasında kararsız kaldıysanız, hizmetlerimizi göz atmadan kararınızı vermeyin!

Modayı, yenilen trendleri yakından takip ediyoruz. Bunu tasarladığımız gelinlikleri gördüğünüzde sonuna kadar hissedeceksiniz. Sürecimiz de tam bu noktada başlayacak. Randevu alıp mağazamıza geldiğinizde beğendiğiniz her modeli deneyip üzerinizde değerlendirme fırsatı yakalayacaksınız. Tabii işinizi kolaylaştırmak adına düğün mekanınızı, vücut tipinizi ve düğün konseptinizi dikkate alarak doğru yönlendirmeler yapmayı da ihmal etmiyoruz. Denediğiniz gelinlikler arasında tamamen içinize sinen tasarımı bulursanız birkaç küçük dokunuşumuzun ardından hemen teslim alabiliyorsunuz. İsterseniz kiralama olanağımızdan da yararlanabilirsiniz.

Mağazamızda özel dikim olanağı da bulunuyor. Bu aşama yaptığımız ön görüşme ışığında gelinliğinizi tasarlamaya başlıyoruz. Kalıp çalışmaları, kumaş seçimi veya dantel detayları derken bir bakıyorsunuz hayal ettiğiniz gelinlik üzerinizde. Tabii süreç boyunca sizi bol bol provalara davet etmeyi de ihmal etmiyoruz çünkü gelinliğiniz son görünümünü alırken sizin de bu anlara şahitlik etmenizi istiyoruz. Prova sırasında aklınıza sinmeyen bir ayrıntı olursa hemen değişiklik de yapabiliyoruz. Gelinliğinizin tasarımı bittikten sonra duvak, saç aksesuarları ve gelin çiçeği gibi ihtiyaçlarınıza da yaratıcı çözümler buluyoruz. Bu sayede başka firma aramadan tek bir adresten her şeyi halledebiliyorsunuz.

Rima Gelinlik olarak sunduğumuz diğer hizmetleri de öğrenmek istiyorsanız, hemen sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fatih Mah. Belediye Cad. 33/A Pursaklar / ANKARA

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.