Privado Moda & Tasarım

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Privado Moda & Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Privado Moda & Tasarım Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Privado Moda & Tasarım Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Privado Moda & Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Privado Moda & Tasarım Hakkında

2011 yılında büyük bir heves ve heyecanla kurduğumuz markamız ile sektörde faaliyet gösteriyoruz. Mağazamız Privado Gelinlik Ankara’nın Çankaya ilçesi, Kızılay mevkiinde bulunuyor ve bildiğiniz üzere burası oldukça merkezi bir konum. Bu sayede şehrin her bölgesinden kolaylıkla gelinebiliyor ve bolca tercih de ediliyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz, geniş vizyonumuz ve dünya modasını takip ederek verdiğimiz yenilikçi hizmetlerimiz sebebiyle yıllar içerisinde adımızdan çokça söz ettirdik ve kendimizi kanıtladık. Hal böyle olunca ünümüz de arttı ve Ankara’yı da aşan bir hedef kitleye ulaştık. İç Anadolu’daki evre il ve ilçelerden pek çok sipariş alıyor ve bizzat ziyaret ediliyoruz.

Tüm bunları başarabilmemizde etkisi büyük olan çalışan kadromuzdan da bahsetmek isteriz. Hepsi çok yetenekli, tecrübeli, güler yüzlü, işini severek yapan ve profesyonel bir ekibe sahibiz. İçlerindeki tasarımcılar sayesinde her yıl kendi kreasyonlarımızı dizayn ederek sunabiliyoruz. Mağazamızda sergilediğimiz modelleri çoğaltmak ve her zevke hitap edebilmek için başarılı bulduğumuz güncel kreasyonlara da yer veriyoruz. Hazır model gelinlik isteyen gelinlerimize çok rahat yardımcı oluyor ve bütçeleriyle zevklerine uygun gelinliği bulmuş mutlu yüzlerle onları buradan uğurluyoruz.

Tabii ki tek seçeneğimiz bu değil, aynı zamanda özel dikim gelinlikler de üretebiliyoruz. Bizimle birlikte çalışmak isteyen gelinlerimizle tanışıyor, zevklerini ve beklentilerini öğreniyor, ölçülerini alıyoruz. Sonrasında ise çizimi yapıyor dikmeye başlıyoruz. En kaliteli kumaşlar, danteller, aksesuarlar ve varsa taşlar kullanarak gelinliği ince bir işçilikle dikiyoruz. Sadece birkaç provada hazır edip teslim ediyoruz. Aynı zamanda bindallılar da üretiyoruz ve kına geceleri için gelinlerimize satabiliyor veya kiralayabiliyoruz.

Moda Privado imzalı benzersiz bir gelinliğe sahip olmak isterseniz yandaki formu doldurarak bizimle kolayca iletişime geçebilir, randevu alarak Kızılay’daki mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.