Privado Moda & Tasarım

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Stil Gelinlik
27 1 3

Çankaya

Stil Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
Zerafet Gelinlik
72 3 1

Çankaya

Zerafet Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
Gülendam Gelinlik
11

Çankaya

Gülendam Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

2011 yılında büyük bir heves ve heyecanla kurduğumuz markamız ile sektörde faaliyet gösteriyoruz. Mağazamız Privado Gelinlik Ankara’nın Çankaya ilçesi, Kızılay mevkiinde bulunuyor ve bildiğiniz üzere burası oldukça merkezi bir konum. Bu sayede şehrin her bölgesinden kolaylıkla gelinebiliyor ve bolca tercih de ediliyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz, geniş vizyonumuz ve dünya modasını takip ederek verdiğimiz yenilikçi hizmetlerimiz sebebiyle yıllar içerisinde adımızdan çokça söz ettirdik ve kendimizi kanıtladık. Hal böyle olunca ünümüz de arttı ve Ankara’yı da aşan bir hedef kitleye ulaştık. İç Anadolu’daki evre il ve ilçelerden pek çok sipariş alıyor ve bizzat ziyaret ediliyoruz.

Tüm bunları başarabilmemizde etkisi büyük olan çalışan kadromuzdan da bahsetmek isteriz. Hepsi çok yetenekli, tecrübeli, güler yüzlü, işini severek yapan ve profesyonel bir ekibe sahibiz. İçlerindeki tasarımcılar sayesinde her yıl kendi kreasyonlarımızı dizayn ederek sunabiliyoruz. Mağazamızda sergilediğimiz modelleri çoğaltmak ve her zevke hitap edebilmek için başarılı bulduğumuz güncel kreasyonlara da yer veriyoruz. Hazır model gelinlik isteyen gelinlerimize çok rahat yardımcı oluyor ve bütçeleriyle zevklerine uygun gelinliği bulmuş mutlu yüzlerle onları buradan uğurluyoruz.

Tabii ki tek seçeneğimiz bu değil, aynı zamanda özel dikim gelinlikler de üretebiliyoruz. Bizimle birlikte çalışmak isteyen gelinlerimizle tanışıyor, zevklerini ve beklentilerini öğreniyor, ölçülerini alıyoruz. Sonrasında ise çizimi yapıyor dikmeye başlıyoruz. En kaliteli kumaşlar, danteller, aksesuarlar ve varsa taşlar kullanarak gelinliği ince bir işçilikle dikiyoruz. Sadece birkaç provada hazır edip teslim ediyoruz. Aynı zamanda bindallılar da üretiyoruz ve kına geceleri için gelinlerimize satabiliyor veya kiralayabiliyoruz.

Moda Privado imzalı benzersiz bir gelinliğe sahip olmak isterseniz yandaki formu doldurarak bizimle kolayca iletişime geçebilir, randevu alarak Kızılay’daki mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

İletişim

Aysel Buyuksekerci

  • Adres: Kızılay, İzmir-1 Cd., 06420 Çankaya/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!