Pelin Sirel Gelinlik

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Pelin Sirel Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Pelin Sirel Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Pelin Sirel Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Pelin Sirel Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Pelin Sirel Gelinlik Hakkında

Ankara’nın en prestijli modaevleri arasında başı çeken Pelin Sirel Wedding House yüksek gusto sahibi tasarımcıları ve profesyonel ekibi ile birlikte yüksek kalite standartlarında faaliyet göstermeye devam ediyor. Tasarımları ve ürün kalitesi ile sektörün öncü firmalarından biri olmayı ve Türkiye’deki gelinlik modasına yön vermeyi başarmış bir marka olarak karşınıza çıkan Pelin Sirel Wedding House’ta; siz de hayallerinizi süsleyen gelinliği bulabileceksiniz.

Birinci sınıf kalitede kumaşları kusursuz işçilik ile buluşturarak yarattığımız gelinlik modellerimizi her sene yenilediğimiz koleksiyonlarımız içerisinde beğeninize sunuyoruz. Her zevke ve beğeniye hitap eden geniş ürün yelpazemiz sayesinde her stil sahibi gelin adayının isteklerine cevap verebiliyoruz. Hazır model seçeneklerimizden yana tercihinizi kullanmak istemez tamamen size özel ve sizin tarzınızı yansıtan gelinliğinizi tasarlayabiliriz. Vücut ölçülerinize uygun ve size en çok yakışacak modele birlikte karar verdikten sonra vakit kaybetmeden provalarımıza başlıyoruz. Yoğun geçen düğün hazırlık sürecinizde size olabildiğince kısa süre içerisinde gelinliğinizi hazırlayıp teslim ediyoruz.

Pelin Sirel gelinlik modelleri haricinde kaftan, bindallı, abiye ve nişanlık modelleri üzerine de çalışıyor ve size birbirinden şık, farklı renk ve model seçeneğine sahip ürünleri ile de hizmet veriyor.

Düğün süreciniz boyunca düzenleyeceğiniz her davet için kıyafet ihtiyacınızı tek bir çatı altından mağazalarımızdan karşılayabileceksiniz.

Eğer düğün gününüzde ışıltınız ile tüm gözleri üzerinize toplamak isterseniz Pelin Sirel Wedding House’tan yana tercihinizi yapabilirsiniz. Sayfa üzerinde yer alan Pelin Sirel iletişim formunu doldurarak bizden randevu talep ettiğiniz takdirde, size en kısa süre içerisinde dönüş sağlayarak randevunuzu oluşturacağız. Dilerseniz Arjantin Caddesi’ndeki merkezimizi dilerseniz de Tunalı Hilmi Caddesi’ndeki şubemizi ziyaret ederek gelinlik modellerimizi yakından inceleyebilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen gelinliğinize bir ân önce kavuşmanız için sizi mağazalarımıza bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.