Parıltı Moda Evi

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Aşk-ı Ala
50 6

Etimesgut

Aşk-ı Ala

2 hafta
Özel Dikim
Hilal Turhal - La Bianca Butik
50 56

Çankaya

Hilal Turhal - La Bianca Butik

4 hafta
Özel Dikim
Filinta Gelinlik
111 13

Çankaya

Filinta Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

35 yıldır bu sektörde çalışıp birçok gelin adayının hayallerine dokunmuş bir firma olarak sizin de ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmek istiyoruz. İster hazır modellerimizden seçim yapın isterseniz de özel dikim olanağımızdan yararlanın, modaevimizde istediğiniz profesyonel hizmetleri alma şansı elde edeceksiniz. Ankara'da gelinlik seçimi yapmak isteyen gelin adaylarına size kiralama olanağı da sunuyor. Bu sayede beğendiğiniz gelinliğe çok avantajlı fiyatlarla sahip oluyorsunuz.

Bizden randevu aldığınız anda başlıyor sürecimiz. Hemen bir kahve eşliğinde hayalleriniz hakkında konuşmaya başlıyoruz. Ne istiyorsunuz, bizden ne bekliyorsunuz her detayı değerlendiriyoruz. Düğün konseptinizi, düğün mekanınızı ve vücut tipinizi göz önünde tutarak en güzel modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Denemek istediklerinizi temiz odalarımızda hemen prova edebiliyorsunuz.

Peki yeri gelmişken size söyle bir soru sorsak; ‘’Hayal ettiğiniz gelinlik modeli nasıl?’’

Uçuş uçuş olan, tül ve şifon kumaşlardan tasarladığımız sizi terletmeyecek tasarımlar mı, yoksa gelin adayların ilk tercihi olan uzun kuyruklu prenses kesim modeller mi? Kararınızı verin ve gerisini bize bırakın. Çünkü istediğiniz model ne kadar zor olursa olsun onu tasarlayabilecek yetenek ve tecrübeye sahibiz. Bu nedenle çekinmeden hayallerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Biraz da Parıltı Moda olarak sunduğumuz özel dikim hizmetimizden bahsedelim;

Yaptığımız görüşmeden sonra kalıp çalışmalarına başlıyoruz. Daha sonra kumaş seçimi yapıp dantel, boncuk ve pul gibi detayların nasıl olacağını kararlaştırıyoruz. Bunu yaparken tabii ki düğün konseptinizi ve vücut ölçülerinizi de dikkate alıyoruz. Gelinliğiniz son görünümünü alana kadar sizi bol bol provalara davet ediyoruz. Bu sayede değişiklik talep ettiğinizde anında müdahale etme şansımız oluyor. Gelinliğiniz tamamen içinize sindiğinde ise teslim almaya gelebiliyorsunuz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan form üzerinden randevu oluşturabilirsiniz.

İletişim

Esat Yılmaz

  • Adres: Kızılay Mah. Atatürk Bulv. Büyük Çarşı No:67/153-154 Pk:06560,

Parıltı Moda Evi Yol Haritası

1 yorum


Gi

Gizem

Düğün Tarihi: 23.08.2015

Çok memnun kaldım, kaliteli ürünler tercih ediyorlar, yetkili kişiler güler yüzlü ve sıcak kanlıydılar, çevremden gayet olumlu tepkiler aldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.