Gelinlik Ankara

Ossi Gelinlik

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Ossi Gelinlik Hakkında

Ossi Gelinlik ile gelinlik, nişanlık, kına gecesi elbiseleriniz ve tüm özel günleriniz için istediğiniz tarzda elbise modelini bulmanız veya diktirmeniz için sizlere hizmet vermek üzere buradayız!

En trend modelleri takip edip, tarzınıza uygun gelinliği kolayca bulabilmeniz için geniş ürün yelpazemiz ve her çeşit kumaşın kullanıldığı gelinlik modellerimiz ile ister klasik ve şık olsun ister dantelli dilediğiniz modeli bulabilmeniz için buradayız.

Ekiple Tanışınİletişim

  • Adres:

    Atatürk Bulvarı And Çarşısı No: 69/114

  • Haritadaki Konumu

    Ossi Gelinlik Yol Haritası

Ossi Gelinlik Yorumları (3)

Neslisah & Can

Düğün Tarihi: 13.09.2015

Çok memnun kaldım. Benim zaten modelim elim de hazırdı aynı işi yaptılar. Arkadaş tavsiyesiyle gittim ve güler yüzlülerdi çalışanlar. Süperlerdi, herşeyleri çok iyiydi. Provalar da sıkılmadım hiç, aksine aklıma bir şey takıldığı zaman yardımcı oldular bana. Fazlasıyla provaya gittim. Lokasyon... devam 

Cansu.kılıç

Düğün Tarihi: 12.09.2015

Kaliteli kumaşlar kullanıyorlar, dikimleri gayet profesyonel ve benim gelinliğim iki prova da bitirildi. İlgi, alaka çok güzel. Fiyatları uygun. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Cihan

Düğün Tarihi: 29.08.2015

Öncellikle çok sıcak kanlılardı, fiyat konusunda çok yardımcı oldular, kaliteli ürünler kullanıyorlar, hiç bir problem yaşamadım. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.