Gelinlik Ankara

Nil Evgar

  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nil Evgar Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Nil Evgar Özellikler

Özellikler
Özel dikim Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Nil Evgar Sıkça Sorulan Sorular

Nil Evgar gelinlik fiyatları ne kadar?

Nil Evgar gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Nil Evgar gelinlik teslim süresi ne kadar?

Nil Evgar gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Nil Evgar kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Nil Evgar 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Nil Evgar aksesuar sağlıyor mu?

Nil Evgar, gelin buketi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Nil Evgar düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Nil Evgar düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Nil Evgar pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Nil Evgar pazar günü hizmet veriyor.

Nil Evgar Hakkında

Merhaba bendeniz Nil Evgar. Kişiye özel gelinlik ve abiye dikiyorum. Çok severek açtığım ve hayallerimi gerçekleştirdiğim Nil Evgar Butik adını verdiğimiz gelinlik ve abiye firmam Ankara’da bulunuyor. Eğer siz de özel günleriniz için kusursuz bir görünüme sahip olmak isterseniz sizi Ankara gelinlik firmaları arasında bekliyorum. Büyük bir ekiple beraber çalışıyor, vücudunuza uyum sağlayacak en güzel kalıplarda gelinlik çalışmasını yapıyorum.

Özenle işlediğim gelinlikler, kullandığım farklı dantel türleri, gelinlik modelleriyle birlikte harikulade bir görünüm elde ediyorsunuz. Tasarımlarımı sadece size özel olarak hazırlıyorum. Kullanacağım taşlar, tül, kumaş, duvak tülüne beraber karar veriyoruz. Düğün ile ilgili tüm süreci inceleyerek hangi modelin size uyacağını konuşuyoruz. Romantik bir konsepte sahipse düğün salonun siz de gelinliğinizde düşük omuzlu modelleri ya da dantelin ağırlıklı olarak kullandığı gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Belki de kır düğünü konseptinde bir organizasyon hayal ediyorsunuz o zaman sizi uçuş uçuş tüllerin kullanıldığı bir gelinliği seçmeye davet ediyoruz. Üstelik gelinliği tamamlayacak duvak, taç ve eldiven modellerine de sahibiz.

Nasıl bir gelinlik istediğinizi dile getirmeniz ve düğün konseptinizi bizimle paylaşmanız çok önemli. Böylece hayallerinizdeki görünüme kavuşabilirsin. Provalı olarak çalışıyor, gelin adaylarıyla buluşuyoruz. Gelmeden önce mutlaka benimle iletişime geçmeniz çok önemli. Randevuyla çalıştığım için gün içinde birçok ziyaretçiyle ilgileniyorum. Hem sizinle daha iyi ilgilenebilmek hem de gelinliğiniz hakkında uzun sohbetler edebilmek için zaman ayırabilirim böylece.

Siz de benimle tanışmak, portföyümde bulunan eşsiz modelleri incelemek isterseniz butiğime gelebilirsiniz. Hayallerinizdeki görünümü vaat eden Nil Evgar gelinlikleri Ankara’da sizi bekliyor. Hakkımda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, irtibat kurabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan sayfadan ayrılmayın. Teklifinizi görür görmez geri dönüş yapacağım.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Mahallesi, Güniz Sokak 33/3, Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Nil Evgar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.