Nil Evgar

E-posta Gönder

Nil Evgar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Nil Evgar Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Nil Evgar Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Nil Evgar Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Nil Evgar Hakkında

Merhaba bendeniz Nil Evgar. Kişiye özel gelinlik ve abiye dikiyorum. Çok severek açtığım ve hayallerimi gerçekleştirdiğim Nil Evgar Butik adını verdiğimiz gelinlik ve abiye firmam Ankara’da bulunuyor. Eğer siz de özel günleriniz için kusursuz bir görünüme sahip olmak isterseniz sizi Ankara gelinlik firmaları arasında bekliyorum. Büyük bir ekiple beraber çalışıyor, vücudunuza uyum sağlayacak en güzel kalıplarda gelinlik çalışmasını yapıyorum.

Özenle işlediğim gelinlikler, kullandığım farklı dantel türleri, gelinlik modelleriyle birlikte harikulade bir görünüm elde ediyorsunuz. Tasarımlarımı sadece size özel olarak hazırlıyorum. Kullanacağım taşlar, tül, kumaş, duvak tülüne beraber karar veriyoruz. Düğün ile ilgili tüm süreci inceleyerek hangi modelin size uyacağını konuşuyoruz. Romantik bir konsepte sahipse düğün salonun siz de gelinliğinizde düşük omuzlu modelleri ya da dantelin ağırlıklı olarak kullandığı gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Belki de kır düğünü konseptinde bir organizasyon hayal ediyorsunuz o zaman sizi uçuş uçuş tüllerin kullanıldığı bir gelinliği seçmeye davet ediyoruz. Üstelik gelinliği tamamlayacak duvak, taç ve eldiven modellerine de sahibiz.

Nasıl bir gelinlik istediğinizi dile getirmeniz ve düğün konseptinizi bizimle paylaşmanız çok önemli. Böylece hayallerinizdeki görünüme kavuşabilirsin. Provalı olarak çalışıyor, gelin adaylarıyla buluşuyoruz. Gelmeden önce mutlaka benimle iletişime geçmeniz çok önemli. Randevuyla çalıştığım için gün içinde birçok ziyaretçiyle ilgileniyorum. Hem sizinle daha iyi ilgilenebilmek hem de gelinliğiniz hakkında uzun sohbetler edebilmek için zaman ayırabilirim böylece.

Siz de benimle tanışmak, portföyümde bulunan eşsiz modelleri incelemek isterseniz butiğime gelebilirsiniz. Hayallerinizdeki görünümü vaat eden Nil Evgar gelinlikleri Ankara’da sizi bekliyor. Hakkımda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, irtibat kurabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan sayfadan ayrılmayın. Teklifinizi görür görmez geri dönüş yapacağım.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kazım Özalp, Uğur Mumcu Cd. 5/5, 06700 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nil Evgar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.